Fallout serisinin efsane oyunlarından olan Fallout: New Vegas oyunu bugün devasa bir moda kavuştu. The Frontier modu 7 yıldır geliştiriliyordu ve bir çok oyuncu tarafından bekleniyordu. Sonunda bu mod çıktı, hem de yepyeni bir harita ve 3 farklı hikayeye ev sahipliği yapacak.

Fallout: New Vegas

Bethesda tarafından geliştirilen efsane oyun serisinden biri olan Fallout serisinin efsanevi oyunları var. Oyuncuların çoğunun yeni oyunları sevmiyor olmasının en büyük nedeni ise, yeni oyunların, eski oyunlar kadar detaylı olmuyor olması. Eski oyunların en gözdesi olan ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Fallout: New Vegas isimli oyun oluyor.

Bu oyunlardan en sevilen oyunlardan biri ise tartışmasız, hikayesi ve dünyası ile Fallout: New Vegas oluyor. 2010 yılında yayınlanan ve serinin en iyi oyunlardan biri olan New Vegas, yeni moduna kavuşuyor. 7 yıldır geliştirilen ve 3 farklı hikayeye ev sahipliği yapan oyun modu, The Frontier bugün çıkış yaptı.

27 GB Boyutundaki Mod İle Bambaşka Bir Dünya!

Fallout: New Vegas

The Frontier Team tarafından uzun zamandır geliştirilen Fallout: NewVegas oyun modu olan The Frontier modu, oyunu resmen baştan aşağı kaplayan bir mod. Oyun modla birlikte bambaşka bir boyuta geçti desek yalan olmaz. New Vegas dünyası yerini karla kaplı Portland haritasına bırakırken, savaşan gruplarda yerini çok daha farklı 3 gruba bırakıyor.

7 yıllık bir çalışma sonucunda yayınlanan The Frontier modu, Fallout: New Vegas için geliştirilmiş en büyük mod olarak adını yazdırıyor. Mod, harita ve yeni grupların yanında çok daha farklı yenilikler getiriyor. Bunların arasında yeni görsel efektler, bir çok farklı mekanikler ve sürülebilir kaliteli araçlar yer alıyor. Mod her birinin 15 saatten uzun bir hikaye sunduğu 3 farklı ana hikayeye yer veriyor. Bir ana hikayeyle tek başına 35 saate yakın oynayış imkanı sunduğunu da söylemek isteriz.

Fallout: New Vegas oyununun yeni dev oyun modu The Frontier, New Vegas oyunu ile aynı zaman aralığında geçiyor. Söz konusu oyun modunun üzerinde uzun uzun çalışıldığının ve çok güzel şeyler başardıklarını görebiliyoruz. Oyun modu için 24 binden fazla kayıt edilmiş sesli diyalog yer alıyor. Resmen oyunun dışında yepyeni bir oyun geliştirmiş olan The Frontier Team, bu mod ile adını duyuracak gibi duruyor.

The Frontier modunu indirmek içinse Nexus Mods veya Steam uygulamalarını kullanabilirsiniz. Söz konusu mod Nexus Mods’da şuanda erişilebilir durumda olsa da Steam için bir miktar daha beklemek zorunda kalıyor olabilirz. Modu sorunsuz bir şekilde kurabilmeniz için Fallout: New Vegas oyununun resmi modlarının hepsini indirmiş olmanız gerekiyor. Bunun yanında söz konusu oyun modunun 27 GB olduğunu da söylemek isteriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: