A Plague Tale: Requiem Yeni Oynanış Videosu Yayında!

Yeni nesil oyunların en merak edilenlerinden biri olan A Plague Tale: Requiem yeni haberlerle oyuncu karşısında. Yapımın çıkış tarihi ve oyunun oynanış videosu paylaşıldı.

A Plague Tale: Requiem

Focus Entertainment tarafından yayınlanan, Asobo Studios tarafından geliştirilen A Plague Tale: Requiem çıkış tarihiyle kullanıcı karşısında. Yapılan açıklamaya göre yeni yapım 18 Ekim’de çıkış yapacak. Yapım PlayStation 5, Xbox Series X, Series S, Switch ve PC platformlarında boy gösterecek. Söz konusu oyunun PC fiyatı ise şimdilik 550 TL olarak belirtilmiş. Bunun yanında oyunun yeni bir oynanış videosu paylaşıldı.

A Plague Tale: Requiem 18 Ekim’de Tüm Platformda!

A Plague Tale: Requiem

Video ile birlikte bir tür tanıtım yazısı da paylaşıldı. Serinin ilk oyunu olan A Plague Tale: Innocence’da, iki kardeşin engizisyon İspanya’sında kara veba ve engizisyon ile mücadelesini anlatıyordu. Devam oyununda ise gizlilik temalı oynanış ve sürükleyici bir hikâye yer alıyor. Oyunun gizlilik yapısı oldukça keyifli zaman geçirmeyi sağlıyor. Bunun yanında oyunda birçok farklı bulmaca yer alıyor. Yeni oyunla ilgili paylaşılan tanıtım yazısında ise şu bilgiler yazılı:

“Denizin çok ötesinde, bir ada sesleniyor…
Doğaüstü güçler tarafından saptırılmış acımasız, nefes kesen bir dünyada yürek parçalayan bir yolculuğa çık.

Harap olmuş yuvalarından kaçan Amicia ve Hugo güneye, yeni bölgelere ve şehirlere doğru uzun bir yolculuk yapıyor. Burada yeni bir hayata başlamayı ve Hugo’nun lanetini kontrol etmeyi deniyorlar.

Ama Hugo’nun güçleri tekrar uyandığında aç bir sıçan seliyle ölüm ve yıkım geri dönüyor. Tekrar kaçması gereken kardeşler, kehanette geçen ve Hugo’yu kurtarmanın yolu olabilecek bir adaya bel bağlıyor.

Çaresiz bir hayatta kalma mücadelesinde sevdiklerini kurtarmanın bedelini keşfet. Gölgelerden saldır veya ortalığı birbirine kat; birçok silah, araç ve doğaüstü güçle düşmanları ve zorlukları alt et”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: