Alan Wake: Remastered Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Remedy Entertainment tarafından tekrar güncellenene Alan Wake: Remastered, sistem gereksinimleriyle karşımıza çıkıyor. Yeni nispeten güncel kart ve işlemciler istiyor.

Alan Wake: Remastered Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!Max Payne serisinin yapımcı olarak bilinen Remedy Entertainment, 2010 yılında Xbox 360 ve PC için özel bir oyun piyasaya sürmüştü. Alan Wake adında ki bu oyun bir çok oyuncu tarafından oldukça fazla sevilmiş ve değer görmüştü. Sevilen oyunun remastered versiyonu 5 Ekim 2021 tarihinde yayınlanacak.

Alan Wake Remastered 5 Ekim’de Bizlerle Olacak!

Alan Wake: Remastered Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Alan Wake Remastered adındaki grafikleri yenilenmiş oyun, eski tadı güncel cihazlara getiriyor. Remedy Entertainment tarafından yapılan oyunun yeni versiyonu yeni nesil teknolojilere tam destek verecek. Buna göre oyunda DLSS, Ray- tracing ve HDR desteği sunulacak. Aksiyon, hayatta kalma ve gerilim türünde olan oyun, çok- satan roman yazarı Wake’in eşinin kaybolmasını konu alıyor. Eşimizi ararken farklı mistik olaylarla karşı karşıya kalıyoruz.

Alan Wake Remastered, aynı zaman sonradan eklenen oyun paketlerine de ev sahipliği yapıyor. The Signal ve The Writer isimli hikayelerle genişleyen oyun Remastered paketi ile bir arada toplanıyor. Oyunun yapımcı ve yayıncı koltuğunda oturan Remedy Entertainment, Remastered versiyonunun çalışması için DirectX 12 ve 64 bit destekli bir sisteme ihtiyaç duyuyor. 16:9 ve 21:9 ekran formatlarını destekleyen yapım 5 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunun sistem gereksinimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

• İşlemci: Intel i5-3340 veya AMD Ryzen 3 1200
• Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 960 veya AMD RX470, 4GB VRAM
• RAM: 8GB veya üstü
• İşletim Sistemi: Win 10, 64-bit

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

• İşlemci: Inte i7-3770 veya AMD Ryzen 5 1400
• Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD 5600XT, 6GB VRAM
• RAM: 16GB
• İşletim Sistemi: Win 10, 64-bit

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: