Apex Legends, Nintendo Switch Konsollarına Sonunda Geliyor!

Nintendo Switch kullanıcılarının hoşuna gidecek bir fragman yayınlandı. Apex Legends sonunda Switch oyuncuları için çıkış yapacak. Respawn Entertainment tarafından açıklanana göre 9 Mart Salı günü çıkış yapacak.

Apex Legends

Nintedo Switch konsol dünyasının dengelerini bozan ve AAA seviyesinde oyunları el konsoluna taşıdı. Bu şekilde bir çok oyuncu için seyahat ederken oyun oynama imkanını sağladı. Bu olanak ile oyuncuların aklını çeldi ve sunduğu özel oyunlar ile kendine has bir kitle kazandı. Oyuncular el konsolları ile istedikleri AAA oyunları oynayabiliyor. Tabi bir noktada oyun geliştiricilerinin desteği devreye giriyor. Şimdi ye kadar aralarında Skyrim, The Witcher 3, Diablo III, Doom Eternal gibi oyunlara ev sahipliği yapan konsol yeni bir rekabetçi oyuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu rekabetçi oyun ise Apex Legends oyunu oldu.

Respawn Entertainment, Geç Gelmeden Dolayı 30 Seviyeyi Ücretsiz Veriyor!

Apex Legends

Daha önce duyurulan ve uzun zamandır beklenen oyun oyuncuları heyecanlandırmıştı. Apex Legends ilk başlarda geçen sonbaharda piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak Covid-19 salgının kötü bir şekilde piyasayı etkilemesi sonucunda gecikme yaşamış gibi. Switch sahipleri, önümüzde ki hafta piyasaya sürülecek olan oyunun tüm özelliklerine tam kapasite erişebilecekler. Bunda platformlar arasın oyun, tüm sezonluk içerikleri ve diğer sürümlerle aynı özellik eşitliği gibi özellikler yer alıyor.

Respawn Entertainment oldukça başarılı oyunlar ortaya çıkartmıştı. Bu oyunlardan bir tanesi ise Titanfall oyunu olmuştu. Battle Royale oyun tarzı yükseldiği zaman ise geliştirici ekip akıllıca davranıp Titanfall oyununu resmen bu tarza uyarlamıştı. Oyunda bir çok yeni karakter getirmiş ve Battle Royale tarzı çok daha hızlı bir oynayış ile birleştirmişti. Respawn Entertainment, Titanfall’dan animasyonlar, vuruş hissi gibi mekanikleri almıştı.

Respawn Entertainment, tarafından geliştirilen Apex Legends sonunda Nintedo Switch platformuna geliyor. Geliştirici ekip bu gecikmeden dolayı oyunculara bazı hediyeler verdi. Bu hediyelere baktığımızda ise mevcut savaş geçişinin ilk 30 seviyesini ücretsiz bir şekilde verdiği görülüyor. Sekizinci Sezonun geç başlangıcını bu şekilde çözmek isteyen Respawn, ek olarak 9 Mart Salı günü lansmanı izleyen ilk iki hafta boyunca platformda çift XP alabilecekler.

2 Yorumlar
  1. […] Apex Legends, Nintendo Switch Konsollarına Sonunda Geliyor! […]

  2. […] Apex Legends, Nintendo Switch Konsollarına Sonunda Geliyor! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: