Apex Legends, Yeni Harita, Araç ve Bitkiler Gelecek İddiası!

Apex Legends oyununa geleceği açıklanan Tropics adında yeni bir harita, araç ve bitkiler, bir Twitter hesabından paylaşıldı. Bir sızıntı olarak karşımıza çıkan bu durumda, oyun hakkında güncel bilgileri kazanmış oluyoruz.

Apex Legends

En çok sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan Apex Legends, gelişmeye gün geçtikçe devam ediyor. Şimdi ortaya çıkan iddialara göre yeni gelecek bir güncelleme ile birlikte oyuna yeni harita eklenecek. Sadece bununla kalmayacak olan güncelleme oyuna yeni araç ve farklı bitkiler ekleyecek. Oyuna gelecek olan haritanın adı ve görüntüleri bir Twitter hesabından sızdırıldı.

Apex Legends Gelecek Olan Yenilikler 11. Sezonda Gelebilir!

Apex Legends

Daha önce de bir çok kez sızıntı yapan Twitter kullanıcısı Garret, Apex oyunu hakkında önemli sızıntılar yaptı. Sızıntılara göre oyuna yeni bir harita eklenecek. Yeni eklenmesi beklenen haritanın adı ise Tropics adında olacağı sızdırıldı. Tropik bir ada olarak karşımıza çıkacak olan bu harita, eskiden oyunda bulunan bir aracı da geri getirecek. Bu iddialarla birlikte oyuna Trident araçlar ve yeni bitkiler de eklenecek.

Twitter sosyal medyasında, güvenilir sızıntılar yapan Garret, Apex Legends dosyalarını karıştırırken yeni bilgiler buldu. Bu bilgilere göre oyunun dosyaları içerisinde Tropic Island kod adına sahip bir haritayla karşılaştı. Bu haritanın oyunda ki adını açıklayan Garret, oyuna Trident araçlarında tekrardan ekleneceğini açıkladı. İddialara göre araçların yeni haritada ki görünümü, Olympus haritasında bulunan araçlardan çok daha farklı olacak. Tropics’teki Trident’ler kozmetik olarak daha farklı olacaklar. Bu farklılık ise çizikler ve çamur izleri gibi doğanın getirileri. Bunun dışında ki bilgilere baktığımızda bir de oyuna eklenecek olan yeni bitkiler. Bu bitkilerin ne işe yaradığı ise bilinmiyor.

Bahsettiğimiz yeni harita Gaea gezegeninde yer alacak. Tropics adında ki bu harita ve diğer bahsettiğimiz yeniliklerin ne zaman geleceği, çıkış tarihi gibi bilgiler çok da yakın olmayacağı konuşuluyor. Garret tarafından açıklanana göre, haritanın kullanıma açılması 10. Sezon’da dahi gerçekleşmeyecek. Sızıntıyı yapan Garret’e göre bu harita 11. Sezon’la birlikte gelecek. Trident ve yeni bitkiler de, haritayla birlikte eklenecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: