Assassin’s Creed Valhalla Yeni DLC Paketi Çıkıyor!

Assassin’s Creed Valhalla, genişleme paketleri ile gelişmeye devam ediyor. 10 Kasım 2020 tarihinde çıkış yapan oyun, o zamanlarda genişleme paketlerinin nasıl geleceğini açıklamıştı. Şimdi ise yavaş yavaş genişletme paketlerini görmeye başladık.

Assassin’s Creed Valhalla Wrath of the Druids

Assassin’s Creed serisi bir çok oyuncu tarafından oldukça sevilen yapımlardan bir tanesi. Bir çok oyuncu tarafından sevilen serinin en son oyunu ise Assassin’s Creed Valhalla olarak karşımıza çıkıyor. 9. yüzyıl İngiltere’sinde geçen oyunda, Viking kültürünü ve akınlarını görüyoruz. 10 Kasım 2020 tarihinde piyasaya sürülen oyunda ki amacımız ise 4 krallık arasında ittifaklar kurmak ve bunları birleştirmek olarak özetleyebiliriz.

Assassin’s Creed Valhalla, Wrath of the Druids İle Gelişmeye Devam Ediyor!

Assassin’s Creed Valhalla, Wrath of the Druids İle Gelişmeye Devam Ediyor!

Geçtiğimiz aylarda oyun içerisinde birkaç farklı festival düzenlendi ve oyuncular bu etkinlikleri oldukça sevdiler. Wrath of the Druids, ana karakterimiz olan Eivor’un İrlanda’da ki hikayesini bizlere sunuyor. Oyunun sonunda ise Animus dışında ki karakterimiz olan Layla Hassan’a ne olduğu görmüştük. Buna rağmen Eivor karakterinin hikayesi bitmemişti. Eivor, İrlanda’da ki kült mensuplarının peşine düşüyor ve orada yer alan halka yardım ediyor. Ana karakterimiz İrlanda’da ki Danu Çocukları olarak adlandırılan Druid kültürüne karşı oldukça çetin ve zorlu bir mücadele verecek.

İrlanda topraklarında ki vahşi doğayı seven oyuncular için bu genişleme paketi oldukça güzel olacak. Geliştiricilerin açıkladıklarına ve yayınlanan genişletme paket haritasına baktığımız da, ikinci ve son genişletme paketi olan Siege of Paris’in 2021 yılının yaz aylarında geleceği gözüküyor. Wrath of the Druids genişleme paketi içerisinde yer alan 22 adet ana görev ve 18 adet yan görev ile kısa sayılmayacak bir uzunluğa sahip. Genişletme paketinin 109 TL’lik fiyata sahip olduğunu da söylemek isteriz.

Oyunu yeni alacak olan oyuncuların Season Pass almasını tavsiye ederiz. Öyle ki Season Pass aldığınız taktirde Wrath of the Druids ile Siege of Paris genişletme paketlerine sahip olabiliyorsunuz. Bununla beraber, bahsettiğimiz Season Pass’ın indirimde olduğunu söylemek isteriz. Normal şartlarda 179 TL olarak satılan Season Pass, indirim ile 134.25 TL olarak raflarda yerini alıyor.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: