Audeze Penrose Oyuncu Kulaklığı Duyuruldu!

Audeze, PlayStation 5 ve Xbox Series X başta olmak üzere yeni konsollarda ve PC’lerde oyun oynayanlara muazzam bir kulaklık duyurdu. Penrose, her iki konsol için farklı versiyonları bulunan ve son yılların en gelişmiş oyuncu kulaklıklarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Gelin bu kulaklığında detaylarına hep birlikte bakalım.

Audeze Penrose Oyuncu Kulaklığı

Audeze Penrose Oyuncu Kulaklığı
Audeze Penrose Oyuncu Kulaklığı

Son yıllarda büyük bir gelişme kaydeden oyuncu kulaklıkları Penrose ile çağ atlamaya hazır gibi görünüyor. Hepimizin bildiği gibi kulaklıklar oyun oynarken insanı moda sokan ve oyundaki hissiyatı yakalayabilmemizi sağlayan yegane ekipmandır. Kaliteli bir kulaklık ile kalitesiz bir kulaklık arasındaki oyun deneyimini hepimiz tatmışızdır. Bugün kaliteli bir kulaklık olan ve dünya çapında büyük ses getiren Penrose’u konuşacağız.

Oyun dünyasında kulaklık markalarının içinde olduğu büyük bir ekipman rekabeti var. Audeze de bu rekabetin içinde olan kaliteli markalardan bir tanesi olarak biliniyor. Son çıkardığı kulaklık modellerine baktığımız zaman çok üst düzey bir iş çıkartan Audeze, oyuncu kulaklığı serilerine yeni bir isim daha eklemeye hedefinde.

Firmanın yeni oyuncu kulaklığı Penrose, bu yılın ilerleyen dönemlerinde oyun piyasasına çıkacak ve PlayStation 5 ve Xbox Series X ile uyumlu olarak çalışacak. Cihazın içerisindeki kullanıcı varyasyonları kullanıcıya göre değişecek ve kullanıcı istediği konsolda istediği ayarlarla oynayabilecek.

Her Konsola Farklı Versiyon

Penrose for PS4 adlı varyantı PS5, Windows ve Mac cihazlarda kullanmak mümkün olacak. Penrose X ise, Xbox One, Xbox Series X ve Windows bilgisayarlarda kullanılabilecek. Yani hangi konsola sahipseniz alacağınız kulaklığın versiyonunu da o konsola göre seçmelisiniz.

Penrose kulaklığının özelliklerine geldiğimiz zaman 100 mm düzlemsel manyetik sürücüler ile donatıldığını görüyoruz. Bu özellik oyuncu kulaklıkları için çok iyi bir seviyede. Kulaklığın aynı zamanda dahili bir de mikrofonu bulunuyor. Bu mikrofon esnek uzatma çubuğuyla geliyor. Böylece kulaklık oyun oynarken arkadaşlarınızla konuştuğunuz sıralarda size rahat bir kullanıcı deneyimi sunuyor.  Kulaklığın dahili ses filtresi ise arkadaki gürültüyü 20 dB’e kadar düşürebiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: