Battlefield 1, İddiaları Doğru Çıktı, Oyun Ücretsiz!

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan Battlefield 1 oyununun, Amazon Prime üyelerine ücretsiz olacağı iddiasının doğru olduğu ortaya çıktı. Söz konusu oyunun duşunda serinin şuan en güncel versiyonu olan Battlefield V’in de ücretsiz olacağı açıklandı.

Battlefield 1

EA ve DICE tarafından geliştirilen Battlefield serisi, bugüne kadar bir çok oyuncunun gönlünde taht kurdu. Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan oyun serisinin en yeni oyunlarından ikisi, yakın bir zamanda ücretsiz olacak. Serinin en yeni oyunları olan Battlefield 1 ve Battlefield V, Amazon Prime abonelerine ücretsiz bir şekilde sunulacak.

Battlefield 1 Ücretsiz Olacağı Sızdırılmıştı!

Battlefield 1

Geçtiğimiz günlerde oyun dünyasını heyecanlandıran bir olay yaşandı. Twitter’da yaptığı sızıntılar ile ün kazanmış bir isim olan Tom Henderson, bir paylaşımda bulundu. Yaptığı paylaşıma baktığımızda ise ücretsiz bir oyundan bahsediyordu. Genellikle Battlefield yapımları ile ilgili sızıntılar yapan Tom Henderson, şimdi önemli bir sızıntı yaptı. Yaptığı bu sızıntı ile bir çok oyuncuyu umutlandırmıştı.

Şimdi ise bu sızıntının gerçek olduğunu öğrendik. 2016 tarihinde yayınlanan Battlefield 1 oyununun, Aamzon Prime Gaming üyelerine özel bir şekilde ücretsiz olacağı ortaya çıktı. Sadece bununla kalmayan amazon ekibi Battlefield V oyununu da kullanıcılara ücretsiz verecek. Söz konusu oyunu almak için Amazon Prime abonesi olmanız lazım. Sonrasında ise Battlefield 1 sayfasına ulaşıp” Şimdi Talep Et” demelisiniz. Sonrasında site sizlere bir kod verecek ve bu kodu Origin uygulamasına gidip girmeniz gerekiyor. Sonrasında oyun sizin kütüphanenize eklenecek. Battlefield V ise 2 Ağustos tarihinde kullanıcılar için ücretsiz sunulacak. Battlefield 1 oyununun sistem gereksinimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
İşlemci (AMD): AMD FX-6350
İşlemci (Intel): Core i5 6600K
Bellek: 8GB RAM
Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon HD 7850 2GB
Ekran Kartı (Nvidia): Nvidia GeForce GTX 660 2GB
DirectX: 11.0
Boş Disk Alanı: 50GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 veya üstü
İşlemci (AMD): AMD FX 8350 Wraith
İşlemci (Intel): Intel Core i7 4790 veya dengi
Bellek: 16GB RAM
Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon RX 480 4GB
Ekran Kartı (Nvidia): Nvidia GeForce GTX 1060 3GB
DirectX: 11.1
Boş Disk Alanı: 50GB

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: