Battlefield 2042, Beta Süreci ve Grafik Karşılaştırması!

Battlefield serisinin yeni oyunu olacak olan Battlefield 2042 ’nin açık betası hakkında açıklamalar geldi. Açık beta sürecinin Eylül 2021’de başlayacağı açıklandı. Bunun dışında oyunun, Battlefield 3 ve Bad Company 2 karşılaştırılma videosu da yayınlandı.

Battlefield 2042

Battlefield serisinin yeni oyununun açık betasının Eylül 2021’de başlayacağı açıklandı. Oyunun betasına katılmak içinse iki şart var. Biri EA Play üyesi oluyor olmanız diğeri de sürümü ön sipariş vermeniz. Oyunun beta sürecinin dahi keyifli olacağını düşünüyoruz. Bir diğer haberimiz ise Cycu1 isimli YouTube kanalının, Battlefield 2042 ile Battlefield Bad Company 2 ve Battlefield 3 oyunlarının grafik karşılaştırması oldu.

Battlefield 2042 Grafik Karşılaştırması Şaşırtmadı!

Oyun dünyasının en popüler oyun serilerinden biri olan Battlefield, yenilenmiş versiyonu ile karşımıza olmaya hazırlanıyor. Oyun güçlü grafikleriyle dikkatleri üzerine çekiyordu. Bir YouTube kanalı ise bu grafik farkını bizlere göstermek istedi ve bir video hazırladı. Bu videoda Battlefield Portal yazılımı ile eski haritaların yeniden tasarlanmış versiyonlarını oynayabileceğiz. İşte Cycu1 isimli YouTube kanalı, yayınladığı iki video ile bu yazılımın yeteneklerini kullanıcılara göstermiş oldu.

Söz konusu videoyu izlerken, Battlefield Bad Company 2 oyununun 2010 yılına, Battlefield 3 oyununun ise 2011 yılına ait olduğunu unutmamak gerekiyor. Grafik anlamında çok farklı durumda olan oyunların, haritaları sevilen detaylardan bir tanesi. Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Series S, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacağı biliniyor. Oyun 23 Ekim 2021 tarihinde kullanıcılarla buluşacak. Oyunu ön sipariş şeklinde almak ve EA Play abonesi olmak için gereken fiyatlara aşağıdan bakabilirsiniz.

Battlefield 2042 Ön Sipariş Fiyatları:

EA Play’in Aylık Üyelik Fiyatları:

  • Steam – 29,90 TL
  • Xbox – 12 TL (Xbox Game Pass Ultimate veya Game Pass for PC sahipleri zaten EA Play abonesi)
  • PlayStation – 25,00 TL

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: