Battlefield 2042 Oynayış Videosu Yayınlandı!

Ekim ayında oyuncularla buluşacak olan Battlefield 2042 oyununun ilk oynayış videosu yayınlandı. DICE tarafından geliştirilen, aksiyon ve çok oyunculu oyun, oyun severleri heyecanlandırmayı başarıyor.

Battlefield 2042 fiyatı ne kadar ?

EA DICE tarafından geliştirilen ve EA tarafından yayınlanacak olan oyun, bu yılın en çok beklenen yapımlarından bir tanesi oldu. Aksiyon ve çok oyunculu oyunların günümüzde çok yaygın olmasına karşın Battlefield 2042, 128 kişilik haritaları ile dikkatleri üzerine çekecek gibi. Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve bizlere bir fragman ile merhaba diyen oyun, şimdi oynayış videosu ile karşımızda. Yaklaşık 3 dakika uzunluğunda, gerçek bir oynayıştan alınan video, oyunun ara yüzünü, mekanikleri ve özelleştirmeleri gösteriyor.

Battlefield 2042, 22 Ekim Tarihinde Karşımıza Çıkacak!

Battlefield 2042 bundan yıllar yıllar sonra da geçen bir savaş oyunu. Oyunun yayınlanan ilk videosunda sadece asker olarak değil, çeşitli araçlarla da savaştığımız bir video görmüştük. İlk oynayış videosu ise hem tanıtım videosu hem de heyecan verici sahnelere, bizleri çekiyordu. Oynayış videosunda hava olayları, özelleştirmeler ve bir çok farklı kullanılabilir araç bizlere gösteriliyor.

Battlefield serisinin yeni oyunu olacak olan 2042, karşılaşacağımız ekstrem hava olayları, harika mekanikleri ile geleceğe benziyor. Bu kasırga, zaten fazlasıyla kaotik bir ortam oluşturuyor olsa da bu ortamda savaşmak oldukça güzel bir deneyim olacak. Bu hava durumlarının farklı farklı etkileri olacak. Bu etkilerden en önemlisi ise araçları ve askerleri içine çekmek ve hava desteğini imkansız hala getirmek olacak.

Oynayış videosunda dikkat çeken bir başka detay ise silah özelleştirmelerinin oluyor olması. Battlefield 2042 gireceğiniz çatışmanın türüne göre takılı olan ekipmanlarınızı değiştirebiliyorsunuz. Bu şekilde bina içinde çatışırken farklı, bina dışında çatışırken farklı ekipmanlar alabiliyorsunuz. Bu şekilde savaş şekillerinizi çok farklı şekillerde sokabilir ve rakiplerini alt edebileceksiniz.

Oyunda ki bir diğer yenilik ise kanca özelliği. Bu özellik sayesinde ulaşamadığımız yerler çok kolay şekillerde ulaşabileceğiz. Oyunun 22 Ekim 2021 tarihinde çıkacağını ve şimdilik ön siparişe açık olduğunu da hatırlatmak isteriz. Oyunun standart versiyonu PC için 419.99 TL, Xbox One için 449.99 TL, Xbox Series X ve S için 559.99 TL, PlayStation içinse 500 TL olarak belirlenmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: