Death Stranding Director’s Cut İçin Fragman Yayınlandı!

Kojima Productions, 24 Eylül’de piyasaya süreceği Death Stranding Director’s Cut için son fragmanı yayınladı. Yaklaşık 5 dakika uzunluğunda olan bu fragman, sinematik sahnelere ev sahipliği yapıyor. PlayStation 5 destekli oyunun grafikleri de harika gözüküyor.

Death Stranding Director’s Cut

2019 yılında Kojima Productions imzasıyla yayınlanan oyun, bir çok oyuncu tarafından merakla bekleniyordu. Oyun çıkış öncesi fragmanlarıyla oyuncuları bir tür gizeme sürüklemişti. Çıkış sonrasında ise oyuncu topluluğunu resmen ikiye bölmüştü. Bir kısım oyunu çok severken diğer kısım oyun hakkında belirsiz oylar kullanmıştı. Şimdi ise Death Stranding Director’s Cut adında ki PlayStation 5 özel oyunuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sadece grafik değil, aynı zamanda yepyeni içerik, oyun özellikleri ile yeni bir içerikler sunmaya çalışıyor. Üstelik yayıncı şirket, Death Stranding ve PlayStation 5 sahipleri için yalnızca 10 dolarlık bir yükseltme paketi sunuyor.

Death Stranding Director’s Cut, PlayStation 5’in Tüm Gücünü Kullanacak!

Death Stranding oyununun yeni versiyonu PlayStation 5, dokunsal geri bildirim özelliğini destekleyecek şekilde geliyor. Bu sayede oyuncular, Dual Sense ile ortamı çok daha iyi bir şekilde hissedecekler. Bunun yanında oyunda ki karakterler için yeni işlevsellikler oluşturuluyor. Geliştirici ekip anlaşıldığı üzere PlayStation 5’in tüm nimetlerinden faydalanıyor. Yüksek grafik kalitesi ile gelen oyun, rekabetçi sıralama sistemi ve genişletilmiş hikaye özelliklerini de bu yeni yapımda oyunculara sunuyor.

PlayStation 5 sahiplerine yeni içerikler getiren bu oyun için bir fragman yayınlandı. Bu fragman yaklaşık 5 dakika uzunluğunda. Bir çok oyuncunun yürüyüş/ kargocu simülasyonu olarak nitelendirdiği Death Stranding, yeni versiyonu ile PlayStation 5 platformuna 24 Eylül’de gelecek. Şirket yayınlanan fragman dışında yeni bir fragman yayınlamayacak.

Death Stranding Director’s Cut için yaklaşık olarak 5 dakikalık son fragman yayınlandı. Genel olarka sinematik görüntüler içeren fragman, yüksek çözünürlük taşıyor. Oyunun PlayStation 5 versiyonu harika görüntülere sahip. Oyunun genişletilmiş hikayesi ile ilgili de bazı detaylar bu fragmanla bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: