Deathloop Eylül Ayına Ertelendi, Arkane Özür Diledi!

Deathloop önce PlayStation 5, sonrasında ise PC platformu için beklenen aksiyon oyunlardan bir tanesi. Geçtiğimiz saatlerde açıklama yapan Bethesda ve Arkane ekibi, oyunu uzun zamandır bekleyenlerden özür diledi ve oyunun ileri ki bir tarihe ertelendiğini bildirdi.

PlayStation 5 ve PC platformlarının en çok beklenen oyunlarından biri olan Deathloop, üzücü bir haberler karşımıza çıkıyor. Oyun hakkında ki güncel bilgiyi Bethesda Twitter hesabı üzerinden verdi. Bahsettiğimiz duyuruda Arkane ekibi bizlerden özür diliyor ve oyunun ertelendiğini söylüyor. Normal şartlarda oyun 2020 yılının sonlarına doğru çıkış yapacak olarak belirlenmişti. Daha sonrasında ise oyunun geliştirme aşamasının iyi gittiği söylenmiş ve 2021 yılının Mayıs ayına geri çekilmişti. Şimdi duyurulduğuna göre oyun erteleniyor ve 14 Eylül tarihinde çıkış yapacak olarak gösteriliyor.

Yenilikçi FPS aksiyon oyunu olarak lanse edilen Deathloop, farklı ve ilgi çekici hikayesi, gelişmiş grafikleri ve oynayışı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle PlayStation 5 sahipleri tarafından merakla beklenen oyun, maalesef Covid-19 nedeniyle ertelenmişti.

Arkane Bethesda TR Hesabından Özür Diledi !

Arkane ve Bethesda’nın ortak yapımı olarak karşımıza çıkan Deathloop, Bethesda TR Twitter hesabı üzerinden yapılan yeni bir açıklama ile ertelendi. Oyunu bekleyenlere özürlerini ileten Arkane ekibi duyuruyu şu sözlerle yayınladı:

Deathloop’un kalitesinden ve ekibimizin belirlediği hedeflerden ödün vermemenin yanı sıra Arkane stüdyolarındaki herkesin sağlığını ve güvenliğini gözetmek bizim görevimiz. Elimizdeki ek süreyi kullanarak eğlenceli, tarz sahibi ve akıl almaz bir oyuncu deneyimi hazırlamayı hedefliyoruz. Bekleme sürenizi uzattığımız için özür diliyor, hepinize oyuna tutkuyla bağlı olduğunuz ve heyecanla oyunun yolunu gözlediğiniz için teşekkür ediyoruz. Bağlılığınız bizim hayal gücümüze ve daha çok çalışmamıza destek oluyor. Deathloop’u en kısa zamanda beğeninize sunmayı iple çekiyoruz!”

İlginç bir evrende geçen Deathloop, önümüzde ki ayların en merak edilen oyunları arasındaydı. Fakat şimdi yapılan bir açıklama ile oyun ertelenmiş ve artık Eylül ayının en çok beklenen oyunu konumuna gelmiş durumda. Arkane ekibi oyunculara oyunu kusursuz bir şekilde bitirme sözü verdiğini de söylemek isteriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: