Devil May Cry 5 Special Edition Yeni Konsollara Geliyor!

Devil May Cry 5 Special Edition, yeni nesil konsollar için ön siparişe açıldı. Yeni konsolların lansman oyunlarından biri olan oyun, ön sipariş yapan oyunculara bazı hediyeler vereceğini açıkladı. PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanan oyun, şimdiyse PlayStation 5, Xbox Series X ve Series S için ön siparişe açıldı. Aynı oyunu daha iyi grafiklerle ve çözünürlükle sunacak olan oyun yeni konsollarda daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Devil May Cry 5 Special Edition

Capcom, PlayStation 5 ve Xbox Series X ve Series S oyuncularına sunacağı Devil May Cry 5 Special Edition oyununu 18 Kasım tarihine kadar alan her oyuncuya bazı hediyeler veriyor. Bu hediyelerin arasında ise 100.000 adet Kırmızı Küre yer alıyor. Kırmızı küreler ile hamlelerin kilidini açabilir isterseniz Devil Breakaer satın almak için kullanabilirsiniz. İsterseniz de kırmızı küreler ile başka Küreler satın alabilirsiniz.

Capcom ayrıca Devil May Cry 5’e yeni bir oynanabilir karakter getiriyor. Bu karakterin adı ise Vergil. Söz konusu DLC, 15 Aralık itibari ile PlayStation 4, Xbox One ve PC Platformalarında oynanabilir olacak. DLC fiyatı ise 4.99 dolar olacak. Capcom’a göre yeni karakter Vergil ile, hikaye görevleri yanında The Void ya da Bloody Palace’ta oynanabilecek.

Devil May Cry 5 Special Edition ile Oyuna Eski Kardeş Ekleniyor!

Dante’nin rakibi olan ve Devil May Cry 3’te ana düşmanımız olan ikiz kardeşimiz Vergil oyuna ekleniyor. Legendary Dark Knight ve Turbo isimin iki yeni oyun modu geliyor. Bloody Palace modunda meydan okumalara katılıp en üst katlara çıkarak zorlu rakiplere meydan okuyabileceksiniz. Nero, Vergil, Dante ve V ile takımlar halinde oynayabilir ve bir çok zorlu rakibe karşı birlik olabilirsiniz. Yeni konsolların gücünden yararlanan oyun eklentisi 4K, Işın İzleme ve yüksek FPS avantajları ile normal oyundan bir çok konuda ayrılıyor. 3D ses kaliteside getiren eklenti ile oyunu oynamak daha eğlenceli bir hal alacağa benziyor.

Devil May Cry serisi uzun zamandır devam eden ve bir çok oyuncusu olan bir seri. 10 Kasım’da dijital sürüm ile Xbox Series X ve Series S için çıkacak olan oyun, PlayStation 5 içinse 19 Kasım’da çıkış yapacak. Oyunun fiziksel kopyaları ise 1 Aralık itibarıyla raflarda ki yerini alacak. Capcom yeni konsollar için çıkartacağı oyunun fiyatını ise 39.99 Dolar olarak belirlemiş. Aşağıda DMC 5 Special Edition Vergil oynayış videosunu izleyebilirsiniz.

 

 

1 yorum
  1. […] Devil May Cry 5 Special Edition Yeni Konsollara Geliyor! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: