Diablo II Resurrected Karşılaştırma Videosu Yayınlandı!

Efsaneleşmiş bilgisayar oyunlarından olan ve geçtiğimiz günlerde remastered sürümüne kavuştuğumuz Diablo II, yeni ve eski versiyon farklılıklarının gösterildiği bir video ortaya çıktı.

Diablo II

Diablo II Remastered, yakın zamanda çıkmış ve RPG severleri mutlu etmişti. Efsaneleşmiş aksiyon ve rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkan oyun, eskimiş grafiklerinin yenilenmesi ile karşımıza çıktı. Oyunun ilk versiyonunun çıktığı yıllarda, satış rekorları kıran oyun uzun zamandır bekleniyordu.

Aynı oyunun çeşitli optimizasyonlar, grafik geliştirmeleri ve uyum sorunları giderilerek “remastered” kavramı ile çıkış yaptı. Bu versiyon ile bir çok sorun giderilmiş, grafikler iyileştirilmiş. Grafik anlamında sıfırdan yapım olmasa da grafik anlamında derin değişikliklerin yapıldığı gözler önüne seriliyor. Bunu da GameSpot ekibi gözler önüne seriyor. Oyun remastered eki yerine Diablo II Resurrected eki alarak karşımıza çıkıyor.

Diablo II Resurrected Neler Sunuyor?

Diablo II

Oyunun orijinal sürümü 2000 yılında piyasaya sürülmüştü. Oyunun üzerinden 21 yıl geçmesine rağmen, bir çok oyuncu en iyi RPG oyunun Diablo serisi olduğunu söyler. 21 yıl içerisinde hem görsel hem de mekanik anlamında oyun teknolojileri çok gelişti. Bu noktada Diablo II Resurrected orijinal oyunun hikayesine ve bazı değişkenlerine sadık kalmasına rağmen, bazı yerleri değiştirmiş.

Serinin hayranlarının ve RPG oyun severlerin bolca seveceği oyun, 2021 yılı içerisinde çıkış yapacak. PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X, Series S, Nintendo Switch ve PC platformlarına çıkacak. Oyunun 39.99 Dolar/Euro olacağı da söylenenler arasında.

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

  • CPU: Intel Core i3-3250 / AMD FX-4350 or better
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 660 ve AMD Radeon HD 7850
  • Depolama Alanı: 30 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • CPU: Intel Core i5-9600K / AMD Ryzen 5 2600 or better
  • RAM: 16 GB
  • Ekran Kartı: 6 GB NVIDIA GeForce GTX 1060 ve AMD Radeon RX 5500 XT
  • Depolama Alanı: 30 GB

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: