Disintegration PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da Satışta!

Merakla beklenen oyun Disintegration sonunda PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro ve Xbox One oyun platformlarında satışa çıktı. Tek kişilik bir senaryoyu bünyesinde barındıran bu yeni nesil oyun, bol bol strateji ve taktik içeriyor. FPS oyun türünde olan Disintegration’da felaketin eşiğinde olan bir dünyadayız. Gelin oyunun detaylarına birlikte bakalım.

Disintegration Hikayesi Nasıl Olacak?

Oyun, dünyamızın geleceğini konu alıyor. İnsanlık , neslinin devam edebilmesi için insan beyninin robotik bir kuluçkaya aktarılmasıyla büyük bir serüvene giriş yapıyor. Amaç insan beynini hayatta tutup eski günlere tekrar dönebilmek. Ancak Rayonne olarak bilinen bir lejyon, insanlığın bu zor sürecini fırsat bilip söz konusu beynin bir robotik kuluçkaya entegre edilmesini kötüye kullanmaya başlıyor. Olaylar da buradan sonra başlıyor.

Bizim tek kişilik bu oyundaki görevimiz kanun kaçağı olarak insanlığın neslini tehlikeye atan grupların peşine düşmek. Yani artık oyunda klasikleşen bir konunun peşine düşüyoruz. Ancak dünyayı kurtarmayı amaçladığımız bu oyun üç çok oyunculu modu da barındırdığı için oyuncuya farklı bir deneyim sunacak gibi görünüyor.

Üç Çok Oyunculu Mod

Oyunda altı farklı harita bulunuyor. Bu alt farklı haritada üç oyuncuyla multiplayer olarak savaşabiliyoruz. Yapılan açıklamalara göre oyun ilerleyen zamanlarda güncellemeler alacak ve çok oyunculu mod ile harita çeşitliliği zenginleştirilecek. Oyunda farklı silah çeşitlerinin olması da oyun içi stratejiyi doruk noktasına taşıyacak. Klasik savunma ve atak taktiklerinden ibaret olmayacak olan Disintegration, nasıl savaşacağınızı ve hangi mürettebatı nasıl kontrol edeceğinizi tamamen size bırakıyor.

Oyunun multiplayer bölümüne geldiğimizde ise pilot ve mürettebat görünümlerinin oldukça özgün imkanlar sunduğunu görüyoruz. Ayrıca oyun içerisinde silah ve mühimmat birleştirmesi de yapılabiliyor. Yani oyun esnasında elde ettiğiniz araç ve gereçleri silahlarınıza ya da stratejilerinize harcayabiliyorsunuz. Ayrıca yapılan açıklamaya göre gelecekte çıkacak olan tüm yeni oyun modları, yeni haritalar ve yeni mürettebatlar ücretsiz olacak.

Disintegration Fiyatı

Disintegration bugünden itibaren PlayStation 4, Xbox One ve PC’de Steam üzerinden satın alınabilir olacak. Fiyatının ise 49.99 Euro olduğunu belirtelim. Oyunun Türkiye’ye özel Steam fiyatı ise 249 TL.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: