Dying Light 2 İlk Ücretsiz DLC’si Çıktı!

Dying Light 2 oyunu beklenen ilk ücretsiz DLC paketine kavuştu. Geliştirici ve yayıncı firma olan Techland, Authority Pack adındaki ücretsiz paketi 3 parça halinde oyunculara vereceğini açıklayarak ilk paketi kullanıma açtı.

Dying Light 2 İlk Ücretsiz DLC’si Çıktı!

Uzun zamandır beklenen ve birçok ertelemeye konu olan Dying Light 2 sonunda oyuncularla buluştu. Oyun lansmanı sonrasında Authority Pack isimli ücretsiz DLC’nin verileceği belirtildi ve oyuncular sevindirildi. Steam’de beklentinin üstünde tepkiler alan oyun, kendine has hayran kitlesini çoktan oluşturdu. Birçok oyuncu, oyun erişime açılır açılmaz indirdi ve deneyimlemeye başladı. Geliştirici ve yayınlayıcı şirket olan Techland ise söz verdiği ücretsiz DLC paketini oyunculara sundu. Authority Pack, 3 parça halinde oyuncularla buluşacak.

Authority Pack, Dying Light 2 İçin Sadece Bir Başlangıç!

Dying Light 2 İlk Ücretsiz DLC’si Çıktı!

Dünyayı resmen kasıp kavuran Dying Light 2, ilk ücretsiz DLC paketi parçasına sonunda kavuştu. Authority Pack adındaki ek paket yayınlandı ve herkes tarafından indirilebilir olarak kullanıma açıldı. Ek pakette oyunda militarist Barış Muhafızları tarafını tutan oyuncular için yeni bir zırh takımı, yeni bir silah bulunuyor. Bu şekilde temsil ettikleri birliği giyimleriyle belli edebiliyorlar. Bugün oyuncular, kargo pantolonu ve korkutucu bir ceket alabiliyorlar.

Authority Pack paketinin diğer parçaları ise yarın yani 16 şubat tarihinde oyuncu karşısına çıkacak. Bahsedilen 2. parçanın içinde ise Intimidating eldiven setibir rüzgarlık ve deri korumalar yer alıyor. Paketin son içeriğinde ise, iki elle tutulan bir Authority çekici yer alıyor ve 18 Şubat tarihinde oyuncuların erişimine açılıyor.

Dying Light 2’te eklenecek daha fazla DLC paketi bulunuyor. Bunlardan bir tanesi olan Ronin Pack, içerisinde Samuray Kıyafeti barındırıyor. Bu DLC paketiyle oyuncuların kılıç kullanmaya daha sıcak bakacağını düşünüyoruz. Techland, oyunla ilgili bir yol haritası çıkarttı ve 5 yıl boyunca oyuna yeni içerikler getirmek istediklerini belirtti. Oyunun yol haritasında Mart ayında bir takım mücadeleler, Nisan’da da mutasyona uğramış virüslü olayların olacağı planlanıyor. Bunun yanında haziranda ilk ücretli hikaye ek paketi kullanıcılara sunulacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: