Elden Ring Oynayış Videosu ile E3 2021’de!

Uzun zamandır beklenen ve bir türlü haber alamadığımız Elden Ring isimli oyunun, oynayış fragmanı yayınlandı. Oyun ile ilgili yayınlanan 3 dakika uzunluğunda ki videoyla birlikte, oyunla ilgili merak edilen sorular, cevaplarını bulmuş oldu.

FromSoftware ve George R.R. Martin elden ring FromSoftware ve George R.R. Martin iş birliği ile hazırlanan oyun, ilk defa E3 2019’da yayınlanmıştı. Bir fragman ile duyurulan ve o zamandan beri hakkında çok az bilgi duyuyorduk. Elden Rign oyunundan oynayış videosu ise şimdi yayınlandı. Uzun zamandır beklenen oynayış fragmanı yalnızca 3 dakika uzunluğunda olmasına rağmen bir çok oyuncuyu oldukça heyecanlandırdı.

Elden Ring Oynayış Videosu Sonunda Yayınlandı!

Elden Ring E3 2021

Yayınlanan oynayış videosu ile bir çok sorulan sorunun cevabı belli oluyor. Bu nokta da oyun Dark Souls, Bloodborne ve Sekiro: Shadows Die Twice yapımlarına benzeyen bir yapıya sahip. Bu özelliği ile oyunun güzel mücadele mekaniklerine sahip olduğu anlaşılıyor. Oyunun mekanikleri oldukça güzel bir şekilde video ile görülüyor.

Elden Ring oyuncular tarafından uzun bir süredir bekleniyor. Bu bekleyiş bir süre daha devam ediyor olsa da, gördüğümüz oynayış videosu oyun hakkında ki merak ettiğimiz bazı cevapları bizlere gösteriyor. Geliştirici firma olan FromSoftware tarafından söylenenlere göre yapım, herhangi bir erteleme olmazsa 21 Ocak 2022 tarihinde bizlerle birlikte olacak. Oyunun hangi platformlara geleceği de merak edilen konulardan biriydi. Açıklanana göre, oyun PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X, Series S gibi konsolların tamamına çıkış yapacak.

Söz konusu oynayış videosuna baktığımızda ise Elden Ring, Dark Souls oyunundan oldukça esinlenişmiş. Bu noktada Dark Souls oyununda yer alan kılıçlar ve büyü, dev efsanevi canavarlar, karanlık ve korkutucu mekanlara benzer öğelerin yer aldığını görebiliyoruz. Bunlara rağmen bir çok konuda farklılaşmaya çalışan oyun, kendine farklı farklı öğeler ve özellikler ekliyor. Bu özelliklerden ilk göze çarpan ise Atların var olması. İlk olarak E3 2019 yılında gösterilen oyun, o zamandan bu zaman çok az şey göstermiş olsa da, E3 2021’de güzel bir sürpriz yapmış oldu. FromSoftware tarafından geliştirilen ve Game of Thrones yaratıcısı olan George R.R. Martin tarafından katkı sağlanan oyun, sonunda bazı güzellikler ile karşımıza çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: