Epic Games Store Bu Hafta Yemek Kokuyor!

Epic Games Store, bu haftaki ücretsiz oyununu açıkladı. Yeni oyunun adı ise Cook, Serve, Delicious 3 ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

Epic Games Store Bu Hafta Yemek Kokuyor!

Epic Games Store, uzun süredir kullanıcılara ücretsiz oyunlar veriyor. Bu sayede birçok oyuncuyu kendi bünyesine çekti. Ara sıra çok yüksek segment oyunlar verirken bazen de düşük bütçeli oyunları kullanıcılara sunuyor. Şimdi ise yeni ve bir başka yapımı ücretsiz olarak sundu.

Epic Games Store Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Epic Games Store Bu Hafta Yemek Kokuyor!

Vertigo Gaming tarafından geliştirilen yapım, 33 TL değerine sahip. Cook, Serve, Delcious 3 adındaki oyun, 11- 18 Ağustos tarihleri arasında sistemden satın alınabilir durumda olacak. Yapım bir tür restoran simülasyonu oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yapım, 2042 yılında ve savaşın parçaladığı Amerika’da geçiyor. Oyuncular, bir tür gıda kamyonu işletmesini devralıyor ve müşterilerine çeşitli yemekler sunmaya başlıyor.

Tek kişilik ve co-op oynama fırsatı sunan bağımsız bir yapım. Cook, Serve, Delicious 3, hikaye odaklı senaryo yanında iki farklı oyun moduna sahip. Bu şekilde oyuncularına keyifli bir oynanış sunmayı hedefliyor. Hızlı aksiyon ile zaman karşı yarışma imkanı tanıyan Chill modu, yüzlerce farklı yemek yapma imkanı sunuyor.

Epic Games Store platformu üzerinden ücretsiz sunulan Cook, Serve, Delicious 3, 18 Ağustos tarihine kadar ücretsiz alınabilir. Oyunu kütüphaneye eklediğiniz takdirde süresiz olarak sizde kalıyor. Oyunun sistem gereksinimlerine aşağıda bulunan listeden bakabilirsiniz.

Cook, Serve, Delicious 3 En Düşük Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: En az 256MB VRAM’li GPU
  • Depolama: 1200 MB dahili alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10+
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: En az 256MB VRAM’li GPU
  • Depolama: 1200 MB dahili alan

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: