FIFA 21 Ultimate Team Yenilikleri Gün Yüzüne Çıkıyor!

Electronic Arts, FIFA 21 için yeni bir tanıtım videosu yayınlayarak futbol severlerin heyecanını ikiye katladı. Yayınlanan video oyunun hiç şüphesiz en sevilen modu “Ultimate Team” ile ilgili. Geliştirici ekip yayınladıkları video ile merak edilen yenilikleri ve çeşitli geliştirmeleri gözler önüne seriyor. Gelin FIFA 21 Ultimate Team yeniliklerine daha yakından bakalım.

FIFA 21 Ultimate Team Yenilikleri Neler?

FIFA 21 Ultimate Team
FIFA 21 Ultimate Team

Electronic Arts, futbol dünyasının son dönemlerinde en dikkat çeken isimlerinden bir tanesi. Çünkü KONAMI, PES serisinin yeniliklerini biraz ağırdan aldığı için oyun dünyasının futbol konusunda gündeme gelen marka FIFA oluyor. Serinin 21 yılı için çıkacak olan oyununa odaklanmış olan geliştirici ekip, birkaç gün aralıklarla oyun hakkında açıklamalar yaparak heyecanı ve merakı da taze tutmaya devam ediyor. Şirketin bu konudaki son hamlesi ise oyunun tanıtım videosunu bizlere sunmak oldu.

Electronic Arts’ın FIFA 2021 için yayınladığı bu yeni tanıtım videosu, her ne kadar oynanış ile ilgili detaylı bilgileri bize sunmasa da oyun içerisinden bazı görüntüler ile dikkat çekmeyi başarıyor. Bu görüntüler, FIFA 21 hayranlarının oyuna olan beklentisini yükseltse de henüz oyunun bize neler göstereceği sürpriz niteliğinde. Ancak yinede geliştirici ekip oyunun çok fazla merak edilmesinden dolayı bazı açıklamalar yaptı.

Ultimate Team Topluluğu Büyüyor

Ultimate Team
Ultimate Team

Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamalara göre FIFA 21 Ultimate Team, modu oynayacak olan oyunculara etkileyici bazı özellikler sunacak. Bu özellikler arasında Division Rivals’te ortak arkadaşlar ile takım kurup oynama da bulunuyor. Bu özelliğe göre oyuncular, arkadaşlarıyla birlikte takım oluşturarak solo veya ikili gruplar şeklinde rekabet edebilecekler. Ayrıca oyuncular Squad Battles’ta yapay zeka ile karşı karşıya gelebilecekler. Bu da oyunun rekabet ortamına çok daha farklı havalar katacaktır.

FIFA hayranlarının büyük bir merakla beklediği oyun, desteklediği takımlar açısından da oyuncuya büyük bir deneyim sunuyor. Oyuncular bu takımlar ile Ultimate Team Topluluğu’na karşı da yarışabilecekler. Yani oyuncular, takımlarının puanlarına destek olarak özel hedeflere ulaşmaya çalışacak. Bu da oyunculara benzersiz ödüller kazandırarak heyecanı ve rekabeti katlayacak.

Peki siz FIFA 21 Ultimate Team hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu yıl yenilenen ve geliştirilen mod başarılı bir yol izleyebilecek mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: