FIFA Online 4, Türkiye’ye Özel Bir Şekilde Tanıtıldı!

EA Sport imzalı FIFA Online 4, ücretsiz olarak Türkiye oyuncularının beğenisine sunuldu. Türk spikerlerin olduğu oyun ilgi çekmeyi başardı. Oyun yine Türkiye’ye özel fragmanla çıkış yaptı.
FIFA Online 4
Bir süre önce duyurulan ve ücretsiz bir şekilde Türkiye’ye geleceği açıklanan yapım, indirme bağlantısı ile oyunculara sunuldu. Web sitesi üzerinden erişebileceğiniz bu bağlantı, Electronic Arts imzalı oyun, Türkçe bir şekilde deneyim sunma imkanı sunuyor. Türkiye Süper Ligi’nin ve 30’un üzerinde ligin yer aldığın oyunda Türk spikerler bulunuyor. Maç anlatımını Murat Kosova ve Nebil Evren oluşturuyor. Türkiye sunucularının açıldığı FIFA Online 4 yayıncılığını, 101XP gerçekleştiriyor.

FIFA Online 4, 600 Takıma Ev Sahipliği Yapıyor!

FIFA Online 4

UEFA Şampiyonlar Ligi ve 30’un üzerinde ligden 600 takımlık yer aldığı oyunda, geçmişten günümüze 17.000 futbol yıldızı yer alıyor. Bu oyunun tamamen Türkçe seçeneğine sahip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Oyunun tanıtımı bir fragman ile Türk oyunculara yapılıyor.

Futbolun en güzel yanlarından biri de maç anlatımını yapan Türk spikerlerdir. Bu görevi Murat Kosova ve Nebil Evren üstleniyor. Murat Kosova bu konuda bir açıklama yaptı ve şu sözleri söyledi: “Amacımız, özel ve özgün futbol atmosferini evinize getirmekti, umarım başarmışızdır.”. Nebil Evren ise konu hakkında, “Ben seslendirirken çok eğlendim, eminim sizler de oynarken çok eğleneceksiniz.” diyerek, oyuncuları resmen oyuna davet etti. Oyunun detaylarına baktığımızda ise ilk gözümüze gelen oyun içinde bulunan kulüpler, futbolcular ve daha bir çok detay olarak gösterilebilir. Farklı klasmanlarda ki futbolcular ise Live, Club Heroes, World Hero Debut ve Turkish Club Stars olarak ayrılmış durumda. Bu klasmanlar ise şu şekilde açıklanıyor:

Live: Aktif olarak futbol oynayan futbolcular ve şu an bulundukları kulüpler.
Club Heroes: Maksimum genel puanları 98 olan en ünlü 200 futbolcu.
World Hero Debut: Oynadıkları milli takımlarındaki ilk maçlarında mükemmel performans ortaya koymuş veya Dünya Şampiyonası’nda harika performans sergilemiş aktif ve geçmiş yıldızları.
Turkish Club Stars: Türkiye’de aktif olarak futbol oynayan 60 ünlü futbolcu.

Oyuncular 1 v 1 dereceli maçlar yapabilir, teknik direktörlük modunu oynayabilir, lig maçlarına çıkabilir ve arkadaşlarıyla özel maçlar düzenleyebilirler. Bu özellikleri ile bir çok kişinin FIFA deneyimini ücretsiz yaşayabileceğini gözler önünde geliyor. Bir çok oyuncunun bu oyunu oynayacağı kesin gibi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: