Fortnite Bünyesine Venom Karakterini Dahil Ediyor!

Fortnite bünyesine farklı farklı karakterleri katmaya devam ediyor. Bu isimlerden bir tanesi Venom oldu. Özel animasyonlara sahip olan yeni karakter oyuna farklı bir hava katmaya devam ediyor.

fortnite-eddie-brock- venom 2

Epic Games tarafından geliştirilen ve Epic Games Store mağazasında yayınlanan Fortnite, büyümeye hız kesmeden devam ediyor. Battle Royale kategorisinde ki başarılı ilerleyişi hız kesmeden devam ediyor. Bu ilerleyişi istikrarlı bir şekilde devam ettirmek için bir çok farklı etkinlik sunuluyor. Şimdi ise oyuna oldukça dikkat çekici bir başka karakter ekleniyor.

Eddie Brock Venom Fortnite Oyununa Giriş Yapıyor!

Yakın zamanda Venom: Ley There be Carnage filmi vizyona girecek. İzleyicilerin karşısına tekrar çıkacak olan karakter, kendine bu oyunda da yer buluyor. Daha önce de farklı farklı karakterlere ev sahipliği yapan oyun, şimdi Eddie Brock karakterini bünyesine dahil ediyor. Epic Games ile birlikte bir çok farklı karakteri oynama imkanı bulmuştuk. Bunlar arasında Wolverine, Black Panter, Thanos gibi bir çok karakter görmüştük. Şimdi ise hem Eddie Brock hem de Venom karakterlerini birleştiren bir kostüm ile oyuna giriş yapacaklar.

Eddie Brock ile oyuna başlayan oyuncular bir süre sonra Venom Unleashed ifadesini görecekler. Bu ifade sonrasında ise Venom’a dönüşebilir durumda olacaklar. Bunun yanında bu özellikten yararlanmak istemeyen kullanıcılar, tam tersinden deneyim edebilecekler. Yeni kostüm yanında, özel balta ile birlikte oyuna eklenecek olan karakter, özel ifadeler, çıkartmalar, simbiyot kanatlı planör ve özel düşme efektine de kavuşmuş olacak. Geçtiğimiz yıl eklenen Venom’dan çok daha kapsamlı bir paket ile karşımıza çıkan özel karakter, oyuncuları heyecanlandırıyor. Bunun yanında bu ögeleri çok daha önce satın alan oyuncular, bu paketi almak istediklerinde çok daha az V- Papel harcayacaklar.

Bu özel karakterin modellemesi ise direkt olarak Tom Hardy ’den alınmış. Oyuna ikinci bölüm, sekizinci sezon ile birlikte dahil olan karakterin ilgi göreceğini düşünüyoruz. Bakalım ilerleyen zamanlarda karşımıza ne gibi yeni karakterler eklenecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: