Game Pass Sistemine 10’u Aşkın Oyun Ekleniyor!

Xbox Games Studios, Game Pass eklenecek oyunlar belli oldu. 100’ün üzerinde oyun bulunan kütüphaneye sahip Xbox’ın yeni eklenecek oyunları belli oldu. Bu sefer Game Pass’e 10 dan fazla oyun eklenecek. Gün geçtikçe avantajlı bir sistem olmaya başlayan Game Pass bakalım hangi oyunlara ev sahipliği yapacak.

Yükselen fiyatlarla beraber AAA oyunları almak isteyenler yaklaşık 500 ila 600 TL civarı bir ücreti vermeniz gerekiyor. Microsoft tarafının bu açığı kapatacak ve oyunculara oldukça arar sağlayacak Game Pass sistemini gün geçtikçe geliştiriyor. Microsoft, PC ve Xbox kullanıcıları için sunulan Game Pass, oldukça fazla oyunu içerisinde bulunduruyor.

Game Pass

Yakın zamanda da Bethesda gibi büyük bir oyun geliştirici firmalarının çatı firmasını satın alan Microsoft, konsol ve PC platformlarını geliştirmeye çalışıyor. AAA oyunlarında bulunduğu ve zaman içerisinde de artacak olan yapısı ile oldukça ilgi çekici bir sistem. Aylık ya da yıllık olarak ücret ödeme karşılığında oldukça geniş bir kütüphaneye erişim sağlayabiliyorsunuz. Genel olarak her ay yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Game Pass sadece PC ve konsollara değil, aynı zamanda mobil tarafa da girişimleri olan Game Pass, bir ödeme ile bir çok platform desteğini sunuyor. Sunulan oyunların platformalar da değişiklik gösterebiliyor.

Game Pass’e eklenecek olan oyunlar ise şu şekilde:

27 Ekim;

Carto (Konsol ve PC)

29 Ekim;

Day of the Tentacle Remastered (Konsol ve PC)

Five Nights at Freddy’s (Android, Konsol ve PC)

Full Throttle Remastered (Konsol ve PC)

Grim Fandango Remastered (Konsol ve PC)

PlayerUnknown’s Battleground (Android)

ScourgeBringer (Android)

Unruly Heroes (Android, Konsol ve PC)

5 Kasım;

Celeste (Android, Konsol ve PC)

Komançi (PC)

Deep Rock Galactic (Android, Konsol ve PC)

Eastshade (Android, Konsol ve PC)

Şövalyeler ve Bisikletler (Konsol ve PC)

17 Kasım;

Ark: Survival Evolved: Explorer’s Edition (Android, Konsol ve PC)

Game Pass aboneliği yıllık olarak avantajlı bir şekilde karşımıza çıkıyor. PC’de ise ilk ay 5.90 TL olarak alına biliniyor. Sonra ki aylarda ise 29.99 TL fiyat bandına çıkıyor. Konsolda ise bu fiyat 29.99 TL olarak karşımıza çıkıyor. Tek bir oyun almaktansa, aylık ücretler ödeyerek bir çok oyuna sahip olmak bazı kişiler için oldukça avantajlı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: