GamesCom 2020 Nasıl Geçti? Yeni Oyunlar Neler?

Oyuncuların merakla beklediği o gün geldi. GamesCom 2020 Covid-19 dan etkilendi ve tanıtım online olarak yapılacak. Büyük ve beklenen fuar 27-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında düzenleniyor. 27 Ağustos’ta Gösterilen oyunlarla bizimi memnun eden tanıtımda bakalım neler gösterildi.

GamesCom 2020’de Neler Gösterildi?

GamesCom 2020
GamesCom 2020

Canlı yayın oldukça yoğun geçti ve tam otuz sekiz tane oyun gösterildi. Hepsi yeni oyunlar olmasada, önceden tanıtılmış oyunlar hakkında yeni gelişmeleri gördük. Bunların yanında yeni oyunlarda tanıtıldı, o tanıtılan oyunlara birlikte göz atalım.

Bethesda Softworks ve id Software birlikte yürüttüğü ve duyurduğu The Ancient Gods Part One, 20 ekim 2020 tarihinde yayınlanacak. Konusu cennetteki dengesizlikten doğan eski bir şeytanla savaşacağız. Yepyeni mekanlar, yepyeni şeytan düşmanlar ve bolca aksiyon göreceğiz. Doom Eternal Digital Deluxe sahiplerinin ücret ödemeden sahip olacağı yeni eklenti paketini direk alabilecekler. Diğer kullanıcılara bağımsız olarak satılacak ve Battlemode için ücretsiz erişim sunacak. Yani DOOM Eternal sahibi olmasanızda The Ancient Gods Part One alabilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops Cold War Perseus Briefing Fragmanı

Call of Duty: Black Ops Cold War hikayesinde güç dengesini bozmak isteyen Perseus isimli bir Sovyet ajanının izini süreceğiz. Perseus tarihin akışını değiştirmek istiyor. GamesCom 2020 de gösterilen videoda bu ajana daha yakından bakma fırsatımız oldu.

Unknown9: Awakening Duyuruldu

Gamescom Unknown9: Awakening
Gamescom Unknown9: Awakening

Reflector Entertainment tarafından geliştirilen ve PC, PlayStation 5 ve Xbox Serisi X için geliştirilen harika bir aksiyon-macera oyunu. Haroona isimli bir karakterin hikayesini anlatılacak ve Kolkata India sokaklarında büyüyüp kendi ölümü tarafından kovalanacağız. Karakterimiz hikaye boyunca, doğuştan gelen, görülmeyeni değiştirebilen gizemli yeteneklerini anlamaya çalışacak. Sonra hikayemize bir akıl hocası dahil olacak. Akıl hocamızın yardımıyla yeteneklerimizi geliştirmemize başlayacağız ve The Fold adında gizemli bir boyuta erişim sağlayacağız.

DiRT 5 Playground Modu Tanıtıldı

DiRT 5 Playground Mod
DiRT 5 Playground Mod

Yepyeni mod ile oyunculara farklı bir deneyim sunan yeni modda, Cape Town stadyumundan Arizona çölüne kadar birçok yeni alanda kendi tasarımımız arenalarımızı oluşturabileceğiz. Diğer oyuncular ile oluşturduğumuz arenalarda mücadele edebilecek hatta üç farklı mini oyun da ekleyebileceğiz. Oyunda sadece bizim tasarladığımız arenalar değil Discover seçeneği ile de öne çıkan arenları bulabileceğiz.

Bridge Constructor: The Walking Dead Duyuruldu

Bridge Constructor: The Walking Dead
Bridge Constructor: The Walking Dead

The Walking Dead evreninde geçen kısaca köprü yapma oyunu olan Bridge Constructor, PC , PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X, İOS ve Android için geliştirilen oyun Geadup Games Taradından yayınlanacak. Bridge Constructor : Thw Walking Dead bu yıl içerisinde satışa sunulacak.

Sadece köprü yapmayacağımız ve türe yeni bir soluk getirecek olan Bridge Constructor : The Walking Dead oyununda, yürüyen ölüler, insan düşman topluluklara karşı savaşan bir grup afetzedeye katılacağız. Ormanlar, kasvetli tabiat, harabe yapılar bir çok farklı mekanda köprüler, evler başka başka yapılar yapacağız. Oyunun ilerleyen hikayesinde Daryl, Michonne ve Eugene gibi favori karakter ile de ekip olacağız ve simgesel araçları için güvenli geçitler oluşturacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: