God of War Ragnarok, Sessiz Şekilde Ertelenmiş Olabilir!

Bloomberg için çalışan Jason Schreier tarafından yapılan bir açıklamaya göre Sony, God of War Ragnarok oyununu aylar önce erteledi. Resmi bir açıklama ile bunun duyurusunu yapmamış olsa da, önümüzde ki bir etkinlikte duyurulacağı düşünülüyor.

God of War Ragnarok

Bir çok oyuncunun oynadığı ve bir çok oyuncunun PlayStation konsolu olmadığı için oynayamadığı God of War oyun serisi, yeni oyunuyla ilgili bir iddia var. PlayStation özel oyunları arasında oldukça güzel bir yerde olan oyun, satış rakamları, oyuncuların geri dönüşleri ve konsol sattırma yeteneği ile Sony şirketinin yüzünü güldüren bir seri oldu. Seriye en son ve en güncel oyun 2018 yılında katıldı.

God of War Ragnarok İçin Hiçbir Açıklama Yapılmadı!

God of War Ragnarok

SIE Santa Monica Studio tarafından geliştirilen oyun serisinin yeni oyunu, oyuncular tarafından oldukça merak ediliyordu. Hayranları çok fazla bekletmek istemeyen Sony, serinin yeni oyunu olacak olan God of War Ragnarok ‘u, geçtiğimiz Eylül ayında duyurmuştu. O tarihten beri ise hakkında çok fazla duyum alamadığımız oyun hakkında, şuan farklı bir duyum var.

Duyurulduğu sırada, çıkış tarihi olarak bu yıl sona ermeden önce diye bahsedilmişti. Fakat sektörün içinde olan Bloomberg’den Jason Schreier, durumun bu şekilde olmadığını söyledi. Sony markası seriye yeni gelecek oyunu sessiz bir şekilde ertelemiş olabilir. Bu açıklamayı ise kendi Twitter hesabından yaptı. Aslında, Jason Schreier ona gelen “(God of War) Ne zaman resmi olarak erteleneceğini düşünüyorsun?” Sorusuna karşılık verdi. Cevabında ise “Sanırım aylar önce ertelendi ve bir sonraki konuşmalarında resmi olarak duyurulacak” şeklinde cevap verdi.

Konu ile ilgili henüz resmi bir açıklamanın olmadığını tekrar söylemek isteriz. Açıkçası ortada Sony tarafından yapılan bir açıklama dahi yok. Bir süredir beklediğimiz God of War Ragnarok hakkında aylardır yeni bir bilgi söylenmedi. Bu nokta da ise akıllarda “acaba oyun ertelendi mi?” sorusu geliyor. Bundan tam emin olmamız için Sony tarafından yapılan yeni bir açıklamayı beklememiz gerekecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: