God of War Sonunda PC’ye Geliyor!

PlayStation tarafının gözde oyun serisi God of War, sonunda PC platformuna geliyor. Uzun süredir beklenen oyunun PC’ye çıkış tarihi açıklandı.

God of War En İyi Haliyle PC'ye Çıkacak!

Santa Monica Studios tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 özel oyunu olarak satışa sunulan God of War, sadece bilgisayarı olan oyuncuları üzmüştü. PC oyuncuları için sevindirici haber, sızıntılarla gelmiş, oyunun PC’ye çıkacağı söylenmişti.

God of War En İyi Haliyle PC’ye Çıkacak!

God of War En İyi Haliyle PC'ye Çıkacak!

Santa Monica’dan Grace Orlady, “God of War’ı PC’ye getirirken birincil hedefimiz, ekibin oluşturduğu olağanüstü içeriği vurgulamak ve platformun sunduğu güçlü donanımı kullanarak oyunun benzersiz, nefes kesici ve yüksek performanslı bir sürümünü oluşturmaktı” dedi. Oyunun PC sürümü için kare hızı kısıtlaması olmayacak ve 4K çözünürlüğü destekleyecek.

Yeterince güçlü bir bilgisayara sahip olan oyuncular, çok daha iyi bir çözünürlük ve grafiklerle oyunu oynayabilecek. PC’ye çıkacak olan God of War oyununun Nvidia DLSS teknolojisine tam destek verdiği de açıklanan bilgiler arasında. Bunun yanında oyun DualShock, DualSense ve diğer kontrolcüleri destekleyecek. 4K çözünürlüğe kadar izin veren oyun, görüntü oranı olarak 21:9 ultra geniş ekranlarda uyumlu bir şekilde oynanabilecek.

GodofWar PC versiyonu 14 Ocak 2022’de Steam üzerinden satışa sunulacak. Ön sipariş ücreti olarak 329 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına göre PC versiyonu Türkçe arayüz, seslendirme ve altyazı ile gelecek.

God of War’ın PC sürümü 14 Ocak 2022’de Steam üzerinden satışa sunulacak. Ön sipariş ücreti 329 TL olarak açıklandı. Türkçe arayüz, seslendirme ve altyazı desteğine sahip oyunun sistem gereksinimleri açıklanmamış olsa da, ekstra içerikler ortaya çıktı. Bu içeriklere aşağıdaki sıralamadan görebilirsiniz.

  • Kratos ve Atreus için Death’s Vow Zırh Seti
  • Exile’s Guardian Kalkan Görünümü
  • Bucker of the Forge Kalkan Görünümü
  • Shining Elven Soul Kalkan Görünümü
  • Dökkenshieldr Kalkan Görünümü

 

 

 

1 yorum
  1. […] God of War Sonunda PC’ye Geliyor! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: