Gotham Knight Çıkış Tarihi Belli Olmuş Olabilir!

Gotham Knight resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım akıllarda soru işareti oluşturdu. Yılbaşı odaklı paylaşım vizyon tarihi ile alakalı bir ipucu vermiş olabilir.

Gotham Knight

DC FanDome etkinliğinde duyurulan projelerden bir tanesi de Gotham Knights serisi olmuştu. Duyuru büyük bir ilgi çekmiş olmasına rağmen konu hakkında çok bir açıklama yapılmamıştı. 25 Aralık tarihinde atılan bir tweet akıllarda soru işareti oluşturdu. Yılbaşı döneminin gelmesi ile birlikte firmalar bazı gönderiler yapıyorlar. Bazı firmalar bu gönderilerde gelecek yapımları hakkında bilgiler vererek takipçilerini sevindiriyorlar.

Yılbaşı gönderisi yapan bir diğer firma ise Warner Bros oldu ve Gotham Knights serisi hakkında bir ipucu vermiş gibi gözüküyor. Bir çok hayran bu paylaşım ile heyecanlandı. Resmen takipçilerine noel hediyesi veren şirket, Gotham Knights oyunu hakkında bilgi vermiş olabilir. Resmi hesabından attığı gönderide şunlar yazılıydı: “Gotham’da Noel bir başkadır.”. Bu paylaşımda dikkat edilmesi gereken şey ise yazı değil görseldi. Oyunun logosu olan görselde çanta, dizüstü bilgisayar, ağırlık, jimlastik halkası gibi farklı spor eşyaları yer alıyordu.

Çok Fazla Sevinmemek Lazım, Resmi Bir Açıklama Yok!

Gotham Knight

Hayranların bir diğer dikkatini çeken şey ise gönderide yer alan poster oldu. Posterin üzerinde Flying Graysons yazıyordu ve bu Nightwing’in ana hikayesine bir göndermeydi. Posterin alında ise 16 Temmuz ila 21 Temmuz arasında açık ibaresi yer alıyordu. Bu görsel karşısında ise DC hayranları oldukça heyecanlandı ve bu yüzden görsel üzerinde çıkarımlar teoriler türetilmeye başladılar. Takipçiler oyunun 7/16/21 tarihinde çıkacağını düşünmeye başladılar. Hatırlatalım ABD tarih sisteminde ay/gün/yıl şeklinde tarihler sıralanıyor.

Yalnız söylememiz gerekiyor ki bu sadece bir tür söylenti. Büyük ihtimalle şirket hayranlarını heyecanlandırmaya çalışıyor. Bunun yanında genelde AAA segmenti oyunlar Temmuz ayı gibi bir tarihte yayınlanmıyor. Warner Bros Mentreal firmasının bu tarihlerde oyunu satışa sunacakları ise düşünülmüyor. Gotham Knight geçtiğimiz aylarda tanıtılmış ve hem çevrim içi hem de tek oyunculu bir oynayış sunacağı açıklanmıştı. 2021 yılında çıkması beklenen oyun PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X için yayınlanacak.

1 yorum
  1. […] Gotham Knight Çıkış Tarihi Belli Olmuş Olabilir! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: