Gran Turismo 7 Ertelendi, Nedeniyse Pandemi Dönemi!

Sony, PlayStation 5 konsolunu tanıttıktan sonra Gran Turismo 7 oyununu duyurmuştu. O oyun için kötü bir haberimiz var. Oyun 2022 yılına ertelenmiş olabilir.

Gran Turismo 7

Sony, PlayStation 5 konsolu ile bir çok oyuncunun kalbine taht kurdu. Bu konsolun tanıtıldığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde bir çok oyun duyurulmuştu. Bu oyunlardan bir tanesi ise Gran Turismo 7 olmuştu. Oyunun tanıtımı bir çok yarış seven oyuncu sevinç ile karşılamıştı. O zamanlar oyunun çıkış tarihi 2021 yılı içerisindeydi. Fakat Korona virüsün etkilerinin artması ve yarım oyun çıkartmanın verdiği korkunun artması nedeniyle ertelendi.

Sony Interactive Entertainment Halkla İlişkiler Yöneticisi, GQ dergisine konuştu. Dünyayı etkisi altına alan pandemi salgınının oyun geliştirme sektörüne zarar verdiğini ve geliştirme sürecini uzattığını söyledi. Gran Turismo 7, PlayStation 5 için geliştiriliyor, ayrıca oyun hakkında daha fazla detay da ilerleyen zamanlarda verileceği söylendi.

Yarım Oyun Çıkmasındansa Tam Bir Şekilde Çıkması Daha İyi!

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7, sunduğu oyun modları ile oyunculara çeşitlilik sunuyor. Oyunda ister turnuva yarışçısı olun, ister koleksiyoncu isterseniz de klasik araç tutkunu olun. GT Simülasyon Modu da dahil olmak üzere, serinin önceki oyunlarında ki modlara da bu oyunla ulaşabileceğiz. Eğer yarışmak gibi etkinlikleri seviyorsanız, FIA Championships ve Sport Modu ile alıştırmalar yapabilir ve rekabete katılabileceğiz. Bununla birlikte oyunda oldukça detaylı bir modifikasyon ve kişiselleştirme modu yer alıyor. Oyunda bulunan sürüş okulu sayesinde yarış taktiklerinizi ve yeteneklerinizi de iyileştirebileceğiz.

Gran Turismo serisinin 8. oyunu olan, serinin 14. oyunu Gran Turismo 7, PlayStation 5 için tam optimize geliyor. Oyunu, konsolda ultra yüksek hızlı SSD ve DualSense kablosuz kontrolcüsü sayesinde en iyi şekilde oynayabileceğiz. Grafiklerine hayran olacağımız oyunun ışık izleme teknolojisi sayesinde de çok daha gerçekci bir görünüme sahip olması bekleniyor.

Oyunun çıkış tarihinin 2022 yılına ertelenmesi kötü bir haber gibi gözükse de gelecek olan özellikler oldukça güzel duruyor. Yarım oyun çıkmasındansa tam özelliklere sahip harika bir oyun çıkmasını herkes gibi bizde tercih ederiz. Yalnızca biraz daha bekleyip oyunun raflarda ki yerini almasını beklememiz gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: