Gran Turismo 7 Türkiye Ön Siparişe Açıldı!

Yarış oyunu seven PlayStation konsol sahiplerinin uzun zamandır beklediği Gran Turismo 7 ’nin Türkiye için ön sipariş satış fiyatı ortaya çıktı.

Gran Turismo 7 Türkiye Ön Siparişe Açıldı!

Polyphony Digital tarafından uzun zamandır geliştirilen Gran Turismo 7, Türkiye fiyatı ve ön siparişe açılan sürümleri ile Sony tarafından yayınlandı. Sony, 11 Haziran 2020 günü, PlayStation YouTube kanalında bir fragman yayınlamıştı. Oyunun fragmanını görmüş ve oldukça heyecanlanmıştık.

Gran Turismo 7, PlayStation 4 Sahiplerine Bir Sürprizi Var!

Gran Turismo 7 Türkiye Ön Siparişe Açıldı!

Sony özellikle oyun sektöründe önde gelen markalardan bir tanesi. Yaptığı başarılı oyunlarla bunu çok iyi bir şekilde gösteriyor. Gran Turismo 7 için yayınlanan oyun içi görsellerle de oyun içi grafikler konusunda ne kadar başarılı olduklarını görebiliyoruz. Bununla beraber oyunun mekanikleri de oldukça dikkat çekici. Bu oyun ile Polyphony Digital elinden geleni yapmışa benziyor.

Araç modelleme, yeni harita ve pistler, oyun motorunda geliştirmeler ile birlikte çıkan oyun, bir üst seviyeye çıkartılmış. Ön siparişe çıkartılan oyunun sayfasında yer alan bilgilerine göre PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 3 farklı sürüm bulunuyor. Bu sürümler Standart Edition PS 4, Standart Edition PS 4/ PS 5, Dijital Edition şeklinde.

Gran Turismo 7 ön siparişe açılmış durumda. Sony tarafından açıklanana göre oyun 4 Mart 2022 tarihinde satışa sunulacak. Oyun hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 konsolları için ulaşılabilir olacak. Sony tarafı ön sipariş eden PlayStation 4 kullanıcıları için güzel bir haber yayınladı. Buna göre ön sipariş ile oyunu alan kullanıcılar, ileri bir tarihte PlayStation 5 aldıklarında ücretsiz bir şekilde yükseltme yapabilecekler. Yani tekrar oyunun PlayStation 5 sürümü almalarına gerek olmayacak.

Özellikle yarış kategorisinde önde gelen çok fazla oyun bulunmuyor. Xbox ve PC tarafından adından sıkça söz ettiren Forza Horizon oyun serisine rakip olan Gran Turismo serisi, rekabeti oldukça iyi götürüyor gibi gözüküyor. Oyunun ön sipariş Türkiye fiyatlarına aşağıdan bakabilirsiniz.

  • Gran Turismo7 Standart Edition PS4 – 599,00 TL
  • Gran Turismo7 Standart Edition PS4/PS5 – 699,00 TL
  • Gran Turismo7 Dijital Deluxe Edition – 869,00 TL

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: