GTA Remastered Trilogy Resmi Olarak Onaylandı!

GTA Remastered Trilogy, Rockstar Games tarafından onaylandı. Bir süredir sızıntılarla duyduğumuz oyunlar sonun resmiyete kavuştu. Twitter üzerinden yapılan paylaşım sayesinde San Andreas, Vice City ve GTA III oyunları bulunacak.

GTA Remastered Trilogy Resmi Olarak Onaylandı!Sızıntılara konu olan GTA Remastered Trilogy, Rockstar Games tarafından onaylandı. Bir çok kişinin hayran olduğu ve nostalji yaşadığı oyunlar günümüze uyarlanıyor. Twitter üzerinden yapılan paylaşımla resmileşen oyun, oyuncuları sevindiriyor. Oyun hakkında bazı detaylarda paylaşıldı.

GTA Remastered Trilogy Paylaşımı Maziye Götürüyor…

GTA Remastered Trilogy Resmi Olarak Onaylandı!

GTA serisinin efsane olarak tanımlanan oyunları San Andreas, Vice City ve GTA III oyunlarının günümüze uyarlanmış hali GTA Remastered Trilogy, günümüz teknolojisi ile karşımıza geliyor. Orijinal oyunların günümüze teknolojileri desteklemiyor olması, oyunları oynamak isteyenlere zor zamanlar yaşatıyordu. Bu üçleme sayesinde oyunun orijinalliği bozulmadan güncel halleriyle karşımıza çıkacak.

Oyun hakkındaki yeni detaylar önümüzdeki haftalarda sunulacak. Çıkış tarihi net olarak bilinmiyor olsa da 2022 yılında çıkacağı söyleniyor. Çok fazla bilgi verilmeyen oyunlar neler getirir emin değiliz. Definitive Edition olarak bahsedilen oyunlar bizlere büyük oranla aynı içeriği sunacak. Grafik anlamında değişiklik ve yeni teknoloji desteği ile gelmesini beklediğimiz oyunlar hakkında yeni detayların önümüzde ki hafta gelmesini bekliyoruz.

Çıkış yapacak üç oyun PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Series S, Android ve iOS cihazlarına çıkış yapacak. Oyunun PC içinde çıkış yapmasını bekliyoruz. Paylaşılan videoda çok fazla şey görmesek de eskiye götüren bir şekle sahip. Merakla beklenen GTA 6 oyunu içinde halen daha bir haber yok. Belli ki Rockstar ekibi oyuncuları biraz daha bekletip heyecanlandırmak istiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: