Guardians of the Galaxy Oyunu E3 2021’de Tanıtıldı!

Guardians of the Galaxy oyunu, E3 2021’de Square Enix etkinliğinde duyuruldu. Uzun bir oynayış videosu ile tanıtılan oyunun, çıkış tarihi, hikayesi ve tahmini sistem gereksinimleri açıklandı. Eidos Montreal tarafından geliştirilen oyun Square Enix tarafından dağıtılacak.

Guardians of the Galaxy

E3 2021 etkinliğinde bir çok farklı oyun tanıtıldı. Bunlardan bazıları çok güçlü yapımlar olsa da bazıları daha küçük yapımlar oldu. Güçlü ve büyük yapımlar arasında Square Enix etkinliğinde tanıtılan Guardians of the Galaxy oyunu oldu. Oyun hakkında bir çok önemli detay oyuncular ile paylaşıldı. Oyun için önce bir video sonrasında ise oynayış fragmanı gösterildi.

Guardians of the Galaxy Oynayış Fragmanı Çıktı!

Square Enix tarafından dağıtımı üstlenilen yapım, E3 2021’de uzun uzun tanıtıldı. Filmden aşina olduğumuz Galaksinin Koruyucuları karakterlerini oynamak oldukça hoş. Star Lord, Gamora, Drax, Groot ve Rocket karakterlerinden oluşan kemik kadro, bu oyun ile karşımıza çıkacaklar. Buna rağmen oyunda yalnızca Star Lord karakteri oynanabilir olacak. Grubun diğer üyeleri her zaman yanımızda olmasına rağmen, onları kontrol edemeyeceğiz. Yine de onlara görevler verebileceğiz.

Oyunda bir çok farklı karakter göreceğiz. Mantis karakteri de bu göreceğimiz karakterler arasında yer alıyor. Oyunun önemli baş düşmanlarından birinin Lady Hellbender olacağı da fragmanda görünen detaylardan. Oyunun yapımını üstlenen Eidos Montreal, yeni oyunun çizgi roman ve film dünyasından esinlenildiğini açıkladı. Buna rağmen oyunun oyunculara, yeni bir deneyim ve hikaye sunacağını anlıyoruz. Karakter tasarımının farklı olması da bunun en büyük örneği.

Oyunda Star Lord, Gamora, Drax ve Mantis karakterleri tamamen yeniden oluşturulmuş. Star Lord olarak oynayacağımız oyunda, ilerleyen zamanlarda karakter değiştirme imkanı gelir mi bilmiyoruz fakat Drax ya da Roket olarak oynamak oldukça zevkli olurdu. 26 Ekim tarihinde çıkış yapacak olan oyunun Marvel’s Avengers gibi olmamasını umut ediyoruz. Guardians of the Galaxy, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X, Series S ve PC platformlarına çıkış yapacak. Oyunun sistem gereksinimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-4160, AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı:

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-11400F, AMD Ryzen 5 2600X
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070, Radeon RX 580 (8 GB VRAM)

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: