Hitman 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Hitman 3 geliştirici firması olan IO Interactive, Hitman 3’ün sistem gereksinimlerini açıkladı. Epic Games üzerinden yaptığı açıklamaya göre Hitman 3’ün oynanması için son model PC ye ihtiyacınız yok. Hitman bir yıldır geliştiriliyordu ve sızıntılara karşı hassas oldukları için şimdiye kadar oyun hakkında neredeyse hiçbir şey duymadık. Kısa bir süre önce şirket, Hitman 3’ün başlangıçta Epic Games özel oyun olacağını duyurmuştu. Bakalım yeni Hitman oyununun sistem gereksinimleri nelermiş.

Hitman 3 Oynamak İçin Nasıl Bir Donanım Gerekiyor?

Epic Games’te bulunan Hitman 3 sayfası güncellenerek sistem gereksinimleri bölümü eklendi. Sistem gereksinimlerine baktığımızda oyun için en yüksek seviye PC gerekmiyor. Oyunu çalıştırmak için orta seviye bir PC yeterli gözüküyor.

Epic Games Hitman 3 sayfasında yazana göre, oyunu çalıştırmak için minimum Intel Core i5-2500K ya da AMD CPU Phenom II X4 940 işlemciye gerek duyuyor. Şimdilerde Ryzen işlemciler, Intel tarafında 10. nesiller tanıtılırken bu eski işlemciler oyunu her kesimin oynamasını ister nitelikte. Ram kısmında ise yine mütevazı sayılan 8 Gb Ram isteniyor. Ekran kartında ise Nvidia GeForce GTX660 ya da AMD Radeon HD 7870 olması isteniyor. HDD bölümünde ise 80 Gb alan ayırmanız gerekiyor.

IO Interactive tavsiye ettiği sistem ggereksinimleri ise şu şekilde. İşlemci kısmında Intel i7-4790 4 Ghz yer alıyor ve ekran kartı olarak Nvidia GTX 1070 ya da AMD Radeon RX Vega 56 eşlik etmesi isteniyor. Bunun yanında ise 16 GB Ram isteyen Hitman 3, yüksek kalitede oynayabilmenize imkan veriyor. Bu sistem gereksinimlerinden anlıyoruz ki Hitman 3 her kesime hitap etmeye çalışan bir oyun.

2021 Ocak’ta Tüm Platformlarda!

Hitman 3
Hitman 3

Oyun aynı zamanda 2021 Ocak ayında PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, PC ve Google Stadia için piyasaya çıkacak. Nintendo Switch için bir bilgi yer almıyor ama PC tarafında bu kadar geniş yalpazeye hitap edecek oyunun Nintendo Switch es gececeğini düşünmüyoruz. Sanal gerçeklik desteğide sunulacak olan oyunu PlayStation4 ve PlayStation 5 üzerinden oynayabileceksiniz.

Tanıtım videosu yayınlayarak genel hatlarını ortaya koyan IO Interactive, farklı lokasyonlarda geçecek ve oynanabilirlik alanında çeşitlilik sunmaya çalışacak. Harita ve bölüm dizaynı konusunda merak uyandıran oyunun tanıtım videosunda ki yer İngiltere’ydi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: