Jagged Alliance 3 “Yakında” Çıkış Yapacakmış!

THQ bir süredir beklenen Jagged Alliance 3 oyunu için bir fragman videosu paylaştı. Oyunun fragman videosu bir çok kişi tarafından izlendi. Oyunun hali hazırda geliştirme aşamasında olduğu açıklandı.

Jagged Alliance 3

THQ oyun sektörüne güzel oyunlar bırakmış firmalar arasında. Başarılı yapımlarını şimdi de aradığımız yayıncı firma yeni oyunu için tanıtım yaptı. Son Tropico oyunlarının arkasında yer alan geliştirici Haemimont Games, serinin yakında PC platformuna geleceğini açıkladı. Bunun için de bir çok tanıtım fragmanı yayınlandı.

Jagged Alliance 3 Oyunu Son Hızda Geliştiriliyor!

Jagged Alliance 3

THQ Nordic tarafından yapılan basın açıklaması yaptı. Bu basın açıklamasında ise şunları söyledi “ Hayranlar strateji franchise’ı Jagged Alliance‘ın üçüncü yapımını görmek için onlarca yıldır bekliyor. Tropico serisi, Surviving Mars, Victor Vran ve diğer birçok oyundaki çalışmalarıyla tanınan Haemimont Games‘in strateji oyunu uzmanları sonunda sevilen serinin yeni bir oyununu ortaya çıkarmaya hazır.” dedi.

Yapımda siyasi bölünmelere sahip Grand Chien ülkesinde bulunuyoruz. Bu ülkede doğal kaynak ve derin siyasi bölünmeler yaşanıyor. Oyunda oyuncuların görevi, Lejyon’un düşman diktasını dağıtmak. Burada diğer amacımız ise kendisine özgü kişilik özelliklerine sahip geniş ve güçlü paralı asker ordusu kurmak. Sonrasında ise kayıp başkanı bulup düzeni yeniden sağlamak.

THQ bir basın bülteninde, “Jagged Alliance 3 oyununun taktiksel olarak derin, sıra tabanlı bir yapıda dövüş, bölgeler üzerinde kontrol kazanma, yerel güçleri eğitmek ve paralı askerlerden seçilen birden fazla manga oluşturmak gibi, taktiksel unsurlar bünyesinde barındırıyor.” diye açıklama yapmıştı.

Paralı askerler için özel avantajlar ve seviye yükseltmeleri sunuyor. Bununla birlikte RPG ögeleri de oyuna serpiştirilmiş durumda. Oyun içerisinde cephanelik ve silah depolarını yağmalama imkanınız oluyor. Jagged Alliance 3 uzun zamandır açlık çektiğimiz taktiksel oynayışı kapatabilir. Oyunun Co- Op oynama imkanına sahip olacağını da sizlere açıklayalım. Haemimont Games oyunun yakın zamanda PC’ye geleceğini açıkladığını da söyleyelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: