Lady Dimitrescu Kızlarının Sırası Farklılıklara Yol Açıyor!

Resident Evil Village oyunun da yer alan Lady Dimitrescu karakterinin kızlarını farklı sıralama ile öldürdüğünüzde, farklı alternatif sahnelerin ortaya çıktığı fark edildi. Sosyal medya da dolaşan videolara göre ise Bela’yı öldürmeden diğer kardeşler ile karşılaşabilirsiniz. Seçtiğiniz yola göre ise Lady Dimitrescu, sizlere farklı tepkiler verebilir.

Lady Dimitrescu Kızlarının Seçim Sırası Farklılıklara Yol Açıyor!

7 Mayıs tarihinde güçlü bir çıkış yapan Resident Evil Village, bir çok oyuncuyu kendine çekti. Özellikle korku ve aksiyon oyunları sevenlerin ortak noktası olmayı başaran oyun, bir çok kişiye ulaştı. Şimdi ise oyun ile ilgili bilinmeyen bir detay oyuncular tarafından ortaya çıktı. TikTok ve YouTube üzerinden paylaşılan videolara göre oyuncular, oyunda yer alan bazı karşılaşmaları hangi sırayla yapacağınız size bağlı. Ayrıca yaygın olmayan, diğer yolu tercih ettiğiniz de ödül olarak daha farklı sahneler ile karşılaşıyorsunuz.

Lady Dimitrescu Hakkında İki Farklı Sahne!

Lady Dimitrescu

Resident Evil Village, birçok farklı alternatif sahne barındıran çok sonlu bir oyun olarak karşımıza çıkmıyor. Çok sonlu oyunlarda sunulan bir çok farklı sahne ve farklı karakterler yer alabiliyorken bu oyunda bu şekilde bir durum yok. Buna rağmen oyunun, oyunculara verdiği bazı küçük seçimler ve ufak değişimler yer alıyor. Bu seçimlerin getirdikleri çok büyük olmasa da getirdikleri farklılıklar ortaya çıktı.

TikTok ve Youtube’da videoları atılan keşif oldukça büyük değil. Yaptığınız seçimlerin etkisi yalnızca, zaten öldüreceğiniz üç karakterden hangisini önce öldürmek istediğinize bağlı. Çoğu kişi Layd Dimitrescu kızları arasında önce Bela’dan başlıyor. Buna rağmen onu öldürmek dışında diğer iki kişiden birini öldürmekte mümkün

Şato kısmında karşılaşacağımız bu cadılardan biri Cassandra kütüphane kısmında olurken, Daniela ise cephanelik kısmında bulunuyor. Hangisine önce karşılaşacağınız ise tamamen siz oyunculara kalmış. Alternatif sahnelere baktığımız da ise birinde Lady Dimitrescu ve Mother Miranda, bir telefon konuşması gerçekleştiriyor ve ufak bir sinir patlaması yaşıyor. Birinde Cassandra’yı yanına çağırıp azarlıyor. Üçüncü seçenekte ise salonda sizinle karşılaşıyor.

Oyunun, serinin diğer oyunlarına göre oldukça iyi bir satış başarısı yakaladı. Şimdi bu farklı seçenek durumu oyuncuları heyecanlandırmış olacak ki bir anda TikTok ve Youtube platformlarında viral oldu. Oyun firmalarının, oyunlarına bu şekilde detaylar eklemesi her zaman oyuncuların hoşuna gitmiştir. İlerleyen zamanlarda yeni farklılıklar bulunabilir. Bunun için beklemek zorundayız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: