Life is Strange: Remastered Collection Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı!

Life is Strange: Remastered Collection oyunundan ertelenme haberi karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise oyunun yeni çıkış tarihi bekleyen oyunculara duyuruldu. Oyun daha önce ertelendiğinde herhangi bir tarih verilmemişti.

Life is Strange Remastered Collection- True Color

Hikaye tabanlı bir macera oyunu olan ve bu şekilde karşımıza çıkan Life is Strange, yeni oyunu ile dikkatleri çekmişti. Seçimlere dayalı olarak oynadığımız oyunda farklı sonuçlar görebiliyoruz. Hikaye özelliği ile oyuncular tarafından çok sevilen bir oyun. Hayranları memnun etmek için de farklı farklı oyun modları ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz aylarda Life is Strange: Remastered Collection paketinin piyasa sürüleceği de duyurulmuştu.

Life is Strange: Remastered Collection Bir Daha Ertelenir Mi?

Life is Strange Remastered Collection- True Color

Life is Strange: True Colors oyununun piyasaya sürülmesinden biraz sonra piyasaya sürüleceği söylenen Remastered Collection, oyuncular tarafından merakla bekleniyordu. Oyunun çıkması beklenirken bir tür erteleme kararı alındı. Oyunun ertelenmesi herhangi bir tarih verilerek değil tamamen belirsiz olarak ertelenmişti. Şimdi ise oyunun yeni çıkış tarihi açıklandı. Remastered Collection, yeni çıkış tarihi ile karşımıza çıktı.

Bir çok oyuncunun sevdiği seçimli hikaye oyunlarından bir tanesi olan Life is Strange, farklı yapısı ile oyuncuların dikkatini çekiyordu. Oyuncular, hikayeyi takip ediyor ve farklı seçimler yaparak gidişatı etkileyebiliyordu. Şimdi ise oyunun Remastered versiyonu bekleniyor. Bu bekleme ertelenme haberi ile umutsuzluğa doğru sürüklense de, şimdi oyunun çıkış tarihi açıklandı. Açıklanana göre oyun 1 Şubat 2022 tarihinde karşımıza çıkacak.

Life is Strange Remastered Collection- True Color

İçerisinde Life is Strange ve Life is Strange: Before the Storm oyunlarının iyileştirilmiş versiyonlarının olacağı, Ramestered Collection sadece bunları sunmuyor. Daha iyi görsellik ve çok daha iyi performans dengelemeleri yapılan oyun, True Colors oyununu alanlara ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Yeni oyun ile birlikte Alex Chen adında ki ana karakterimizi görüyoruz. Üstünde farklı bir gücün olduğu bu karakter, başkalarının duygularını görebiliyor.

Life is Strange serisinin en son oyunu olan True Colors, sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel Core i3-4350 veya AMD Phenom II X4 965
  • Bellek: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • Ekran Kartı: 2 GB Nvidia GeForce GTX 770 / AMD Radeon HD 8870
  • Depolama Alanı: 2 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri::

  • İşlemci: Intel Core i5 6600K veya AMD Ryzen 5 2600
  • Bellek: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 980 veya AMD Radeon R9 390X
  • Depolama Alanı: 4 GB

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: