Logitech Combo Touch: iPad İçin Özel Klavye

İsviçre merkezli teknoloji devi Logitech hepimizin yakından bildiği bir marka. Kaliteli bilgisayar parçaları ile bilinen ve dünya çapında marka haline gelmiş olan şirket, iPad özel klavyesi ile şu sıralar gündemde. Tablet rahatlığını bilgisayar konforu ile birleştiren Logitech, Combo Touch klavye ile teknoloji dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Gelin bu klavyenin özelliklerine daha yakından bakalım.

Logitech Combo Touch Klavye

iPad’e özel olarak üretilen Logitech Combo Touch klavye, esnek tasarımı ve dört farklı kullanım modu ile dikkat çekiyor. Bu konuyla ilgili olarak Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, Apple iPad ile bilinen özgür kullanım deneyiminin artacağını ve elektronik tabloların, belgelerin ve grafiklerin kolayca düzenlenmesinin kullanıcıya çok daha farklı bir deneyim sunacağını ifade ediyor. Dört farklı kullanım modu ile karşımıza çıkacak olan Logitech Combo Touch, geliştirilen teknolojiler ile ofiste, evde, kafede ya da başka bir ortamda rahat bir kullanım imkanı sunacak.

Apple iPad, iPad Air ve iPad Pro ile uyumlu olarak gelecek olan Combo Touch klavye, dokunmatik yüzey ve akıllı bağlantı yuvasına sahip olduğu için iPad kullanıcılarına özel bir parça olarak piyasaya çıkıyor.

Rahat ve Kolay Kullanım

iPad tabletler ofis çalışanları tarafından sıkça kullanılıyor. Bu sebeple kullanıcının elektronik veriler üzerinden düzenlemeler ve incelemeler yapabilmesi çok önemli. Combo Touch ise, Notes, Pages, Numbers ve Keynote gibi uygulamaları izleme dörtgeni ile kullanmaya imkan vererek bu anlamda güzel bir deneyim sunuyor. Klavye aynı zamanda elektronik tablo hücrelerini vurgulama, kopyalayıp yapıştırma, kaydırma, çift dokunma ve uygulamalar arasında geçiş yapıp e-posta düzenleme gibi işlemlerin yapılmasını da daha kolay kılıyor.

Logitech Combo Touch Klavye
Combo Touch klavye aynı zamanda tuş aydınlatmasını da barındırıyor. Bu aydınlatma tuşları gece veya gündüz her ortamda ayarlanabilir olduğu için oldukça rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Peki Logitech Combo Touch kullanım modları neler ve nasıl çalışıyorlar?

Yazma Modu: Klavyeyi dik konuma getirin, not ya da e-posta yazmak için destek çubuğunu dışarı çekin.
Görüntüleme Modu: Klavyeyi ayırın, film veya TV şovu izlemek için destek çubuğunu dışarı çekin.

Çizim Modu: Apple Pencil (1. nesil) veya Logitech Crayon ile not almak ya da çizim yapmak için destek çubuğunu tamamen uzatın.

Okuma Modu: Kitap, makale ve daha fazlasını okumak için destek çubuğunu içeri sokup klavyeyi ayırın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: