Logitech G923 Fiyatı Özellikleri ve Çıkış Tarihi Açıklandı!

Logitech ‘in yarış oyunları için çıkardığı yeni direktsiyonu G923’ün fiyatı ve özellikleri bugün yapılan bir açıklama ile belli oldu. TrueForce isimli güç destek sistemine sahip olan direksiyon, tekerlek, motor, zemin gibi faktörleri oyuncuya en kaliteli şekilde hissettirebilmek içni tasarlandı. Araba yarışı ya da ETS gibi tırcılık oyunlarını oynamayı seviyorsanız bu direksiyon konsolu sizin çok hoşunuza gidecek.

Logitech G923

Özellikle ETS 2 gibi simülatör oyunlarını seven oyuncuların ellerinden bırakamayacağı bir direksiyon olan Logtech G923, şirketin son 5 yıldır çıkardığı en iyi yarış direksiyonu olarak nitelendiriliyor. G923, G29 ve G920’nin yerine geçecek olan yeni direksiyon modeli, pek çok özellik ve yenilik ile oyuncuları heyecanlandırıyor.

Logitech’in yeni direksiyonu G923, önceki modellere benzemesine rağmen “TrueForce” olarak isimlendirilen yepyeni bir güç destek ünitesine sahip. Oynanılan oyunun fiziği ve ses motorlarıyla entegre bir şekilde çalışan ve bu sayede oyuncuya oyunun hissiyatını son derece kaliteli bir şekilde aktaran direksiyon, oyunculara eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Direksiyonun titreşim motoruna ekstra önem veren Logitech, oyunda kullandığınız aracın tekerlek, motor ve üstünden geçtiğiniz yüzey hareketlerini son derece kaliteli bir şekilde sürücüye aktarıyor.

Logitech titreşim mevzusunu o kadar üst seviyeye çıkartmış ki tekerleğin yarıştığınız süre boyunca direksiyona yansıyan mırıltısı, aniden gaza bastığınız zaman artan motor devriyle aniden yükseliyor ve bu da titreşim olarak direksiyona yansıyor.

Hangi Oyunları Destekleyecek?

Logitech G923
Logitech G923

Oyun geliştiricileri, oyuncuların oyunlarda Logitech G923 direksiyonunu kullanabilmesi için yapımlarını TrueForce’u destekli şekilde çıkarmak zorundalar. Bunu da oyuna Logitech’in SDK’sını entegre ederek yapacaklar. Ancak çıkacak olan bazı oyunlar otomatik olarak Logitech G923 destekli olarak piyasadaki yerini alacak. Bu oyunlar GRID, Assetto Corsa Competizione ve Gran Turismo olarak biliniyor. F1 2020 ve Dirt Rally 2.0’ın ise Eylül ayında bu desteğe kavuşacağı belirtiliyor.

Peki Logitech G923 ne zaman çıkacak ve fiyatı ne kadar olacak? Logitech’in sunduğu özelliklerle gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız Ağustos ayında çıkacak olan direksiyon için 399,99 dolarlık fiyat etiketini gözden çıkarmanız gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: