Marvel’s Avengers, Yeni Konsollara Hawkeye İle Geliyor!

Marvel’s Avengers geçtiğimiz senenin en büyük hayal kırıklığı yaşatan oyunlarından bir tanesi oldu. Öyle ki söz konusu oyun hakkında bir çok kötü yorum çıkar çıkmaz yapıldı. Şimdi ise bu oyuna hem Hawkeye eklenecek hem de yeni nesil konsolları destekleyen sürümü yayınlanacak.

Marvel’s Avengers

Marvel’s Avengers, ilk duyurulduğunda bir çok kişiyi mutlu etmiş ve heyecanlandırmıştı. İlk fragmanında beri bir çok şeyi vaat eden oyun, çıktığı zaman vasat bir halde olduğu görüldü. Square Enix tarafından yayınlanan oyun, sonrasında hissesinde dahi düşüş yaşadı. Sonrasında ise oyun hakkında yeni bilgiler verildi.

Square Enix, Marvel’s Avengers oyununun yeni konsollar için sunulacak olan yeni yükseltme ile PlayStation 5, Xbox Series X ve Series S konsolları desteklenecek. Oyun içi ikinci yeni oynanabilir karakter gelecek. Gelecek olan yeni süper kahraman ise harika nişancılığı ve çevikliği ile Clint Barton bizlerle olacak. Söz konusu yükseltmenin 18 Mart 2021 tarihinde piyasaya sürüleceği ortaya çıktı.

Oyunun Sorunları Daha Çok Mekanik Kaynaklı!

Marvel’s Avengers

Oyun şuan için eski nesil konsollara geçiş yapan PlayStation 4 ve Xbox One için oynanabilir durumda. Eski konsolları kullanan oyuncular hiçbir ücret ödemeden tam yeni nesil sürümüne yükseltilebilir durumda olacak. Sadece yeni sürüme geçme değil aynı zamanda oyuncular, ilerlemelerini de aktarabilecekler.

Clint Barton isminde ki Hawkeye, benzersiz nişancılığı ile yeni nesil konsollara gelecek. Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect bir parçası olarak benzersiz yeteneklerini oyunun kadrosuna getirecek. Yeni oynanabilir Süper Kahraman beraberinde yeni bölümleri de getirecek. Sonrasında ek paketler gelmeye devam edecek. Bu paketlerin devamında ise Hulk gelişmiş hali olan ve Bruce Banner beynine sahip olan, Hulk’un gücünü kullanan Maestro gelecek.

Oyun ne kadar DLC pakete kavuşsa dahi oyunda ki mekanikleri değişmediği taktirde, harika bir düzelme olmayacaktır. Oyunun sahip olduğu sorunlar sadece oyun içi yaşanan hatalar değil, oyunun sahip olduğu eksiklikler. Bir çok oyuncunun şikayet ettiği şey ise zaten bu durum. Umarız ki büyük bir güncelleme ile oynayışın online kısmı gelişir ve bünyesine yeni oyuncular katmaya devam eder.

1 yorum
  1. […] Marvel’s Avengers, Yeni Konsollara Hawkeye İle Geliyor! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: