Marvel’s Midnight Suns İçin Kötü Haber!

Marvel evreninde geçen yeni strateji oyunu Marvel’s Midnight Suns için kötü haber paylaşıldı. 2022 yılı sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Söz konusu oyun hemen hemen her platforma çıkış yapacaktı buna rağmen yapım 2023 yılına ertelendiği açıklandı.

Marvel's Midnight Suns İçin Kötü Haber!

Gamescom etkinliği dünyanın en büyük oyun etkinliklerinden bir tanesi. Geçtiğimiz Gamescom etkinliği sırasında Marvel’s Midnight Suns gösterilmişti. Marvel evreninde geçen yapımda Marvel çizgi roman kahramanların çoğu yer alıyor. Oyundaki amaç ise amaçları kötü olan kişileri yenmek ve sonunda Lilith’i alt etmek olacak.

Marvel’s Midnight Suns, 2 Sürümle Çıkış Yapacak!

Marvel's Midnight Suns

Söz konusu yapımda oyuncular Wolverine, Iron Man, Doctor Strange ve Robbie Reyes gibi karakterler oynanabilir durumda. Oyun, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One, Xbox Series X ve Series S platformuna çıkış yapacaktı. Marvel’s Midnight Suns normal şartlarda 7 Ekim tarihinde piyasaya sürülecekti. Oyunun yayıncısı Take-Two Interactive resmi olarak açıklama yaptı. Yapılan açıklamada ise yapımın ertelendiği duyuruldu.

Take-Two Interactive tarafından yapılan açıklamaya göre ise yaklaşık olarak iki ay sonra çıkış yapacak olan oyunun 2023 yılının Mart ayına ertelendiği belirtildi. Yaşanan gecikmenin nedeni de açıklandı. Oyunun yapımcıları olan Firaxis Games ve 2K’deki ekiplerin, hayranları için mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlamak için uğraştıkları ve bu yüzden oyunun ertelendiğini açıkladı.

Bu gecikme ile ilgili yapılan açıklamada oyunun iki aşamada piyasaya sürüleceği belirtildi. Buna göre Marvel’s MidnightSuns, Mart 2023’de Xbox Series X, Series S, PlayStation 5 ve PC sürümü çıkış yapacak. Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch sürümlerinin çok daha sonra piyasaya sürüleceği duyurulan bilgiler arasında. Midnight Suns sitesine burada bulunan linkten ulaşabilir, çıkış ve tanıtım fragmanlarına aşağıdan bakabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: