Mass Effect: Legendary Edition Yenilikleri Belli Oldu!

Mass Effect: Legendary Edition hakkında çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri açıklandı. Bir çok oyuncu uzun bir zamandır oyunu bekliyordu. Oyunun söz konusu çıkış tarihi ise 14 Mayıs 2021 tarihi olarak açıklandı. Oyun şuan için Steam üzerinden ön sipariş edilebilir durumda.

Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition, serinin bir çok hayranı tarafından bekleniyordu. Bu durumun en büyük sebebi ise oyunun, serinin ilk üç oyununu barındıracak olması. Oynayış olarak aynı kalan fakat teknik anlamda geliştirmeler sunan yapım dikkat çekici özellikler ile geliyor. 4K çözünürlük ve HDR desteğinin yanında yeni ışıklandırmalar ve detaylı kaplamalar ile grafiksel yenilikler ile geliyor. Grafik anlamında gelişen yeni oyun, 21:9 ekran desteğini de yanında getiriyor.

Bir Çok Yenilik ile Aynı Anda Tüm Konsollarda!

Mass Effect: Legendary Edition

Serinin birleştirici yapımı 14 Mayıs 2021 tarihinde çıkış yapacak. Mass Effect: Legendary Edition, grafiksel anlamda gelişmenin yanında yapay zeka, HUD ekranı ve hedef alma gibi kısımlarda da değişiklik ve geliştirmeler sunuyor. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 14 Mayıs tarihinde çıkış yapacak. Yeni nesil konsollar olan PlayStation 5, Xbox Series X ve Series S için ise yine 14 Mayıs tarihinde ulaşılabilir olacak.

Serinin bir çok hayranı oyunun çıkış yapılacağı zamanı merakla bekliyordu. Oyun serileri arasında güçlü bir yere sahip olan seri, sonralarda çıkan oyunlar ile popülerliğini yitirmeye başlamıştı. Sonraları biraz sessizliğe gömülen seri, yeni yapımını duyurmuş ve bizlere heyecanlandırmıştı. Söz konusu oyunun sistem gereksinimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 3570 / AMD FX-8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GPU: NVIDIA GTX 760, AMD Radeon 7970 / R9280X GPU RAM: 2 GB Video Memory
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 120 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-7700 / AMD Ryzen 7 3700X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GPU: NVIDIA GTX 1070 / RTX 200, Radeon Vega 56, GPU RAM: 4 GB Video Memory
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 120 GB kullanılabilir alan

1 yorum
  1. […] Mass Effect: Legendary Edition Yenilikleri Belli Oldu! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: