Ninja Gaiden: Master Collection Sonunda

Ninja Gaiden: Master Collection, yenilenen grafikleri ile sonunda duyuruldu. Paket içerisinde Ninja Gaiden serisi için yayınlanmış DLC’lerin yanı sıra yeni oyun içi içeriklerde sunulacak. Bu duyuru ile bir çok Ninja oyunu seven kişi heyecanlanmış olmalı.

Ninja Gaiden: Master Collection

Nintendo Direct etkinliği geçtiğimiz gün yapılmış ve bir çok firma sahne almıştı. Bunlardan bir tanesi ise Japon oyun stüdyosu olan Koei Tecmo oldu. Oyun stüdyosu, Ninja Gaiden serisinde yer alan üç oyunu birleştirdi ve Ninja Gaiden: Master Collection isminde ki oyununu duyurdu. Bu oyun Nintendo Switch için geleceği kesin olarak duyurulmuş olsa da, PC ve konsollar içinde yayınlanacak.

Ninja Gaiden: Master Collection; Ninja Gaiden Sigma, Ninga Gaiden Sigma 2 ve Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge oyunlarını bir oyun gibi sunuyor. Bu bir araya getirmenin meyvesini ise 10 Haziran itibarıyla görmüş ve oynuyor olacağız. Söz konusu Master Collection Nintendo Switch yanında, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına da çıkış yapacak.

Yeni Nesil Konsollara Özel Olarak Çıkmayacak!

Ninja Gaiden: Master Collection

Koei Tecmo tarafından gerçekleştirilen duyuru sırasında PlayStation 5, Xbox Series X ve Series S için özel bir sürüm geliştirmediklerini fakat geriye uyumluluk sayesinde oynanabileceğini söyledi. İsterdik ki yeni nesil konsolların gücünden çok daha fazla yararlanıp çok daha güçlü grafiklere sahip bir oyun görelim. Geliştirici firmanın bunu tercih etmemesi büyük ihtimalle erteleme yapmak istemediklerinden kaynaklanıyor.

Orijinal Ninja Gaiden serisinin oyunlarının, sevilen özelliklerinin bozulmadan korunacağı yeni ve gelişmiş grafiklere sahip Ninja Gaiden: Master Collection, bünyesinde yeni oyun içerikleri ve geliştirmeleri getiriyor. Çok daha iyi bir oynayışa ve serinin 3 oyunu için yayınlanmış tüm DLC’lerin büyük bir bölümünü içerisinde bulunduran Master Collection dikkat çekecek gibi.

Söz konusu yenilenen oyuna kavuşmak için, 10 Haziran tarihine kadar beklemeniz gerekmekte. Bunun yanında oyunu bu kadar beklemek istemeyenler için güzel sürprizler bizleri bekleyecek. Bu sürprizlerden biri ise 18 Şubat’ta NioH 2 için gelecek olan bir görünüm. Bu görünüme göre NioH 2’de ki karakterimiz bu görünüm ile Ninja Gaiden kahramanı olan Ryu Hayabusa’ya dönüşecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: