Overwatch 2 Hakkında Haberler Gelmeye Başladı!

Overwatch 2 çok yakında geliyor. Uzun zamandır beklenen oyun için Blizzard, yeni bir oynayış videosu yayınladı. Oynayış videosu daha çok heyecanlanmamızı sağladı.

Overwatch 2

Blizzard yapımı olan Overwatch 2 artık sandığımızdan çok daha yakın. Heyecanla beklenen oyunun önümüzde ki yıl çıkması bekleniyor. Bunun yanında ortaya çıkan gelişmeler, heyecanı arttıracak cinsten. Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen yapım ile ilgili yeni bir duyuru yayınladı. Geliştirici ekibin söylediğine göre, oyuna ekleyeceği eklentiler yakında tanıtılacak.

Overwatch 2 Oynanış Videosu 25 Eylül’de Geliyor!

Overwatch 2

Oyun dünyasının önemli yapımlarından biri olan Overwatch, bir seri olma yolunda ilk adımını atıyor. Oyun stüdyosu yaptığı duyuru ile serinin 2. oyunu için yeni bir oynayış videosu yayınlandı. Yeni oyun için etkinlik günü ise, Resmi Overwatch turnuvasının final müsabakası sırasında yapılacak. Yani 25 Eylül tarihinde gözler bu final müsabakasına çevrilecek.

Henüz detayların belli olmadığı oyun hakkında ki bilgiler ise oldukça kısıtlı. Blizzard, proje olarak bilinen yapımdan bilgi vermekte çok cimri davranıyor. Bugün ise sonunda oyun hakkında ilk bilgiler geldi. 25 Eylül’de bu durum tersine dönecek ve oyuncular, oyun hakkında ki ilk bilgileri görecek.

Hali hazırda ki oyuna güncellemeler getiren Blizzard, Bastion karakterini değiştirmeye karar verdi. Kahramana yeni ve daha havalı bir görünüm kazandırmayı kafasına koyan stüdyonun asıl amacının 2. oyun olduğu öğrenildi. Geliştirici ekip, karakterin yeni felsefesine uygun bir şekilde dizayn etmek istiyor. Sosyal medya üzerinden yapılan duyuru sırasında Bastion’a gelen yeniliklere kısa bir bakış atma şansı elde edildi.

Hayranlarının beklentilerini arttıran yeni fragmanla oyunun ne zaman çıkacağı sorusu daha çok sorulmaya başlandı. İlk kez oynayış hakkında detay verecek olan stüdyo, söylentilere göre yeni yılın ikinci çeyreğinde piyasada olacak. Bundan dolayı az bir süre kalmışken, yeni yapılacak etkinlikte yeni şeyleri görme ihtimalimiz oldukça yüksek. Bir çok kişinin beklediği Overwatch 2, etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: