PC Enhanced Edition ile Metro Exodus’a Bakın!

Metro Exodus oyunun çok daha gelişmiş grafikler ile gelecek olan PC Enhanced Edition duyuruldu. Bu paket ile oyun inanılmaz bir iyileştirme alıyor ve ışın izleme desteği, yüksek çözünürlük ve çok daha optimize bir deneyim sunuyor.

PC Enhanced Edition

4A Games tarafından iki yıl önce PlayStation, Xbox ve PC için yayınladığı distopik bir FPS oyunu olan Metro Exodus, grafikleri ve dünyası ile dikkatleri üzerine çekmişti. Grafikleri eskimemiş olsa da oyun şimdi PC’ye özel bir şekilde yüksek grafiklerle ile tekrar geliyor. Paylaşılan bilgilere göre yeni yükseltmeler ile oyuna yeni ve daha gelişmiş ışın izleme teknolojisine yükseliyor. Sadece bu değil aynı zamanda Nvidia DLSS 2.0 teknolojisini de oyuna getiriyor.

Geliştiricinin açıklamasına göre PC Enhanced Edition güncelleştirmesi ile oyun çok daha farklı bir hale bürünecek. Metro Exodus sahipleri için ücretsiz bir şekilde yayınlanacak olan güncelleme ile oyunun çözünürlüğü ve görsel olarak oldukça gelişecek. Aynı zamanda oyunun performansı da arttırılacak ve geliştirilecek.

Oyuna Sahip Olanların Ücretsiz Yükseltme İmkanı Olacak!

PC Enhanced Edition

Işın izleme teknolojisi tek başına bile grafik kalitesini önemli ölçüde arttırabilme imkanına sahip. Metro Exodus, özellikle ışın izleme teknolojisini en güzel yansıtan oyunlardan biri. Nvidia DLSS 2.0 teknolojisini de getiren yeni güncelleme ile, oyun severler yüksek çözünürlüklerde dahi yüksek kare hızları alabilecekler. Sahip olduğunuz bilgisayarın özelliklerine bağlı olacak olan bu yüksek çözünürlük olayı, DLSS 2.0 ile daha makul olacak ve daha yüksek fps değeri verecek.

4A Games, Metro Exodus PC Enhanced Edition hakkında en düşük sistem gereksinimlerini açıkladı. Buna göre oyunun en düşük sistem gereksinimlerinde ışın izleme teknoloji destekleyen bir ekran kartı bulunuyor. Aslında bakılırsa bahsettiğimiz güncelleme ve iyileştirme o kadar farklı bir şekilde lanse ediliyor ki, oyuna bir güncelleme değil de farklı bir oyun olarak piyasaya sürülecek.

Metro Exodus oyununa ister Steam ister Epic Games Store’dan satın almış olun, oyunu ücretsiz bir şekilde yükselte bileceksiniz. Güncel ve güçlü sistem sahiplerini mutlu edecek olan bu yükseltmenin ilkbahar aylarının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

 

3 Yorumlar
  1. […] PC Enhanced Edition ile Metro Exodus’a Bakın! […]

  2. […] PC Enhanced Edition ile Metro Exodus’a Bakın! […]

  3. […] PC Enhanced Edition ile Metro Exodus’a Bakın! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: