Persona 5 Strikers, Batı Fragmanıyla 23 Şubatta Çıkıyor!

Hack and Slash ve Rol Yapma oyunu olan Persona 5 Strikers, Batı’ya satış için hazırlanıyor. Yeni bir batı fragmanı yayınladı. Omega Force tarafından geliştirilen oyun Japonya da Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers ismi ile çıkmıştı.

Persona 5 StrikersAsya oyuncu kültürü ve batı oyuncu kültürleri oldukça farklılar. Bu durum ise karşımıza çok daha farklı oyuncu gruplarının olmasına neden oluyor. Asyalı oyun geliştiricileri bu durumu aşmak için yaptıkları oyunlara bazı değişiklikler yapıyorlar. Değişikliklerin yanında ise oyunlar için farklı hedefleri olan fragmanlar hatta isimlerde değişiklikler de yapılabiliyor.

Omega Force tarafından geliştirmiş, Hack and Slash ve Rol Yapma türlerini harmanlamış olan Persona5 Strikers, Batı için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Japonya için çıkış yapan ve Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers ismine sahip olan oyun, 23 Şubat tarihinde Persona5 Strikers ismiyle yayınlanacak. Oyunun Digiral Deluxe sürümünü ön sipariş ile satın alan kullanıcılar bugünden itibaren erişim sağlayabilecekler.

Persona 5 Strikers Yeni Fragmanıyla Oyun Hakkında Daha Çok Bilgi Veriyor!

Persona 5 Strikers

Persona 5 ve Persona 5 Royal oyunlarından sonrasını konu alan Persona 5 Strikers oyununda Fantom Hırsızlara katılacaklar ve Japonya yolsuzluğuna karşı savaşacaksınız. Oyunun konusuna baktığımızda ise, yakın arkadaşlarla çıkılan yaz tatilinde çarpık bir gerçekliğin ortaya çıkmasıyla allak bullak olması konu alınıyor. Burada gerçeği ortaya çıkarmalı ve krizin merkezinden hapsedilenlerin kalplerini kurtarmalıyız. Oyunda ki amacımız yaklaşık olarak bu. Bu yepyeni hikaye ile Persona’nın yer aldığı dünyaya atlayacak ve sıkı aksiyon savaşları ve mücadeleleri ile hedefimize ilerleyeceğiz. Aksiyon savaşlarda takımınızı dinamik olarak kontrol edecek ve bu epik yolculukta Japonya’nın dört bir yanında savaşacağız.

Persona5 Strikers, 23 Şubat tarihinde PlayStation 4, Nintendo Swirch ve Steam ile birlikte PC platformuna çıkış yapacak. Steam fiyatı Türkiye için 558,70 TL olan oyun Deluxe sürümüne de sahip. Bu sürüm içinse 655,83 TL’yi gözden çıkartmanız gerekiyor. Dijital Deluxe sürümünü satın alan oyuncular, soyuna 4 gün erken erişim imkanı sağlayabiliyor. Sadece erken erişim değil aynı zamanda 40’tan fazla şarkı içeren oyun müzikleri, sanat kitabı ve yapım aşaması videosu alabiliyor, Persona Legacy müziklerine ve Topyekun saldırı paketine erişim sağlayabiliyorlar. Oyunun PC sürümü kopya koruması olan Denuvo desteği ile sunulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: