PlayStation Now Sistemi Sonunda Güzel Oyunlar Veriyor!

PlayStation Now kullanıcıları 350 liralık fiyat etiketine sahip Last of Us 2 oyununu ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler. Bunun dışında Fallout 76, Final Fantasy 8: Remastered, Amnesia: Collection, Desperados 3, Yet Another Zombie Defense HD ve Victor Vran: Overkill Edition oyunlarına da ücretsiz erişim sağlayabilecek.

PlayStation Now Sistemi Sonunda Güzel Oyunlar Veriyor!

Microsoft Xbox Game Pass sistemi ile rekabette geride kalan Sony, PlayStation Now kullanıcıları için güzel bir kampanya yapıyor. Xbox Game Pass sistemi gün geçtikçe gelişiyor. Sony tarafı da bu sistem karşısında geri kaldı. PlayStation 4 kullanıcılarının yüzde 70’i tarafından aktif olarak kullanılan Now sistemi için Last of Us 2 oyunu ücretsiz yapıldı.

PlayStation Now, Xbox Karşısında Zayıf Düşüyor!

PlayStation Now Sistemi Sonunda Güzel Oyunlar Veriyor!

Now sistemi sadece 19 ülkede kullanılabilir durumda. Ekim ayı oyunlarını açıklayan Sony, bir sürpriz yaparak Last of Us 2 oyununu abonelerine ücretsiz bir şekilde sundu. PS Now kullanıcıları Last of Us 2 haricinde Fallout 76, Final Fantasy 8: Remastered, Amnesia: Collection, Desperados 3, Yet Another Zombie Defense HD ve Victor Vran: Overkill Edition oyunlarına da ücretsiz erişim sağlayabilecek.

Özel oyunları ücretsiz yaparak Game Pass sistemini güçlendiren Xbox, oyuncuların dikkatini çekiyor. Buna rağmen Sony tarafının özel oyunları çok daha önemli. Now hizmetinde Red Dead Redemption 2, God of War ve Horizon Zero Dawn gibi oyunlar bulunuyor. Last of Us serisi, oyuncular tarafından çok sevilen yapımlardan bir tanesi. Özellikle 2. oyun geçtiğimiz sene birçok ödül kazanmayı başarmıştı.

Ücretsiz olan oyunlar içerisinde Fallout 76 olduğu da görülüyor. Çevrimiçi odaklı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Serinin diğer oyunlarından farklı olarak belli bir senaryo modu yok. Daha çok arkadaşlar ile birlikte yapılan farklı bir yapıya sahip.

Xbox Game Pass kadar güçlü olmasa da Now sistemi de adından söz ettiriyor. Oyuncular online bir şekilde oyun oynamak isterlerse, Now hizmetine abone olmak zorunda bırakılıyor. Bu yüzden bir çok PlayStation oyuncusu bu sisteme abone oluyor. Umarız ki gelecekte Sony, Microsoft’u örnek alır ve daha çok ücretsiz oyun verir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: