PlayStation Plus, Ağustos Ayında Rekabeti Getiriyor (Sızıntı)!

Sony, Ağustos ayında PlayStation Plus üyelerine vereceği ücretsiz oyunlar sızdırıldı. Bu durum hemen düzenlense de, bu haber her yere yayıldı. Ortaya çıkan oyunların neler olduğu belli oldu.

Sony, PlayStation Plus sistemi ile kullanıcılarına her ay belli oyunlar veriyor. Bu oyunların hangisi olacağı PlayStation Resmi sitesi de yayınlanıyor. Sony tarafı bu ay Call of Duty Black Ops 4, WWE 2K Battlegrounds ve A Plague Tale: Innocence oyunlarını veriyor. Yeni oyunlar açıklanmamış olmasına rağmen bir sızdırılma haberiyle durumlar değişti. Sony, yanlışlıkla Ağustos ayının oyunlarını açıklamış oldu.

PlayStation Plus Aboneleri Ağustos Ayında Raketlerini ve Kılıçlarını Sallayacaklar!

Ağustos ayının oyunları erkenden yayınlandı. Yanlışlıkla yayınlanan sayfanın birkaç dakika içinde kaldırılması, yararlı olmadı ve önemli bilgiler ortaya çıktı. Buna göre yeni ayın oyunları Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, Tennis World Tour 2 ve Hunter’s Arena: Legends oyunları oldu.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville:

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville PlayStation Plus

Bir zamanların en popüler oyunlarından biri olan Plants vs. Zombies, devamı niteliğinde ki bir oyunla karşımızda. Plants vs Zombies: Battle for Neighborville oyununda, Neighborville’i zombie istilasından korumaya çalışıyoruz. Sıra tabanlı bir oynayışa sahip olan oyun, mizah anlayışını devam ettiriyor. Oyun EA tarafından geliştirilip 2019 yılının sonuna doğru piyasaya sunulmuştu.

Tennis World Tour 2:

Tennis World Tour 2 PlayStation Plus

Bir diğer önemli oyun ise Big And Studios tarafından geliştirilen, Tennis World Tour 2 oyunu. Tenis seven oyuncular içil biçilmiş kaftan olan bu oyunla, Tenis yıldız isimleriyle ya da onlara karşı müsabakalara katılabilirsiniz. 2020 yılının Eylül ayında çıkan oyun, yeni nesil konsollar için güncellenmiş sürümü, Mart ayında çıkmıştı.

Hunter’s Arena: Legends:

PlayStation Plus

30 oyunculu bir battle royale oyunu olan Hunter’s Arena, MMO karakterlerine benzer karakterleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Oyun 3 Ağustos tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC için çıkış yapacak. Belli ki çıkış yapar yapmaz PlayStation 5 kullanıcılarına ücretsiz dağıtılacak.

Bu bilgilerin birer sızıntı olduğunu ve kesin olmadığını söyleyelim. Buna rağmen Sony resmi sitesinde paylaşılan bir yazıdan alınan bu oyunların doğru olma ihtimali oldukça yüksek. Oyunlar 10 Ağustos tarihinde ücretsiz verilmesi bekleniyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: