PlayStation Showcase Neler Neler Tanıtıldı Bir Bilseniz!

PlayStation Showcase geçtiğimiz günlerde son buldu. Etkinlikte gösterilen önemli fragmanlar bir çok oyuncu tarafından tekrar tekrar izlendi. Peki bu etkinlikte neler gösterildi?

PlayStation Showcase

Sony markası özellikle oyun sektöründe dikkat çekici işlere imza atıyor. Sadece ürettiği konsol ekosistemi ile değil, oyunlarıyla da dikkat çekiyor. Sony’nin geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlikte yeni oyunlar gün yüzüne çıktı. Bu fragmanlarda gösterilen oyunların bir kısmı PC platformu içinde çıkışını gerçekleştirecek.

PlayStation Showcase Sürprizi: Star Wars: Knights of the Old Republic Remake!

PlayStation Showcase etkinliğinde gösterilen başlangıç oyunu Star Wars oyunu oldu. 2003 yılında yayınlanan ve bir çok oyuncunun beğendiği Star War: Knight of the Old Republic, Remake versiyonla karşımıza çıkacak ve yalnızca PlayStation 5 için çıkış yapacak.

Alan Wake Remastered:

Geçtiğimiz günlerde sızıntı olarak karşımıza çıkan oyun gerçek oldu ve Alan Wake Remastered sürümü bir fragmanla karşımıza çıktı. 2021 yılının 3. çeyreğinde PlayStation 5 ve PlayStation 4 için yayınlanacak.

Rainbow Six: Extraction:

Rainbow Six: Extraction, Rainbow Six evreninde geçen bir oyun. 2022 yılının Ocak ayında karşımıza çıkacak olan oyun, etkinlikte bir fragmanlar tekrar karşımıza çıktı.

Project Eve:

Etkinlikte gösterilen ikinci oyun olan Project Eve, Devil May Cry’ı fazlasıyla andırıyor. Fragmanıyla birlikte heyecanlandıran bu yapımın çıkış tarihi belli değil fakat oyun PlayStation 5, PlayStation 4, PC ve Xbox One için yayınlanacak.

Tiny Tina’s Wonderlands:

Borderlands spin- off yapımı olarak karşımıza çıkan Tiny Tina’s Wonderlands, 25 Mart 2022 tarihinde bizlerle olacak. Oyun PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X, Series S ve PC için çıkış yapacak.

Forspoken:

GTA V Enhanced Edition:

Ghostwire: Tokyo:

Deathloop:

Uncharted: Legacy of Thieves Collection:

Gran Turismo 7:

Marvel’s Guardians of the Galaxy:

PlayStation Showcase Süprizlerinden Biri: Marvel’s Wolverine!

Marvel’s Spider-Man 2:

God of War: Ragnarok:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: