Prime Gaming, 5 Oyunu Abonelerine Sunuyor!

Amazon, Prime Gaming abonelerinin alacağı Nisan ayı boyunca ücretsiz erişebilecekleri oyunlar açıklandı. Yapılan açıklamalarda toplam fiyatının 233 TL olacak olan 5 adet farklı oyuna ücretsiz bir şekilde erişebilecekler.

Prime Gaming

Türkiye faaliyetlerini güçlendiren Amazon tarafı, aylık olarak 7.90 TL karşılığında Prime Gaming aboneliği satıyor. Bu abonelik ile bir çok içeriğe ücretsiz bir şekilde erişebiliyorsunuz. Bu ay ki ücretsiz erişilebilir olacak oyunlar ise açıklandı.

Amazon tarafından paylaşılan bilgilere göre oyuncular, Nisan ayı boyunca bir çok farklı tarzda oyunu oynayabilecek. Ücretsiz olarak sunulan oyunlar çok popüler olmasa da kendilerine göre oldukça zevkli yanları var. Zira Amazon Prime Gaming aboneleri Nisan ayı boyunca Steam platformunda 233 TL’ye satılan oyunları, yalnızca 7.90 TL ücrete oynayabilecekler.

Before I Forget – 15 TL

Prime Gaming

Before I Forget, bağımsız bir yapımcı tarafından piyasaya sürülen oyunlardan bir tanesi. Dikkat çekici hikayesi ve kolay anlatımı ile bir çok oyuncunun dikkatini çekmişi. Bir kadının hayatına odaklandığımız oyunda, farklı türden bir anlatım yer alıyor ve gizem dolu bir aşk hikayesinin peşinden gidiyoruz.

Aces of the Luftwaffe: Squadron – 85 TL

Prime Gaming

İki boyutlu bir oyun olarak karşımıza çıkan Aces of the Luftwaffe: Squadron, atari sever Prime Gaming abonelerinin çok hoşuna gidecek. Atari dönemi oyunlarına benzer bir yapıda olan oyun, bir çok kişinin hoşuna gidecek gibi. Tek oyunculu ya da bölünmüş ekranla iki oyunculu bir şekilde oynayabileceğiniz oyun, Prime abonelerine zevkli zaman geçirteceğe benziyor.

The Escapists – 39 TL

Prime Gaming

İki boyutlu fakat oldukça zevkli olan bu oyunda ise, hapishane yaşamını konu alıyor. Sadece hapishanede yaşamıyor aynı zamanda buradan kaçmaya da çalışıyorsunuz. Oyun bir zamanlar oldukça popülerdi. Parasını harcamaya emin olmayanların beğeneceğini düşündüğümüz bir oyun.

Moving Out – 70 TL

Prime Gaming

Moving Out, Amazon Prime Gaming abonelerinin bayılacağı bir diğer oyun. Fizik kuralları ile eğlenceli malzeme taşıma oyunu olan Moving Out, güzel zaman geçirme vaadi veriyor. Oyunu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşınız ile oynayabilirsiniz.

Move or Die: Couch Party Edition – 24 TL

Prime Gaming5. Oyunumuz ise dinamiklerinin 20 saniye de bir değiştiği çok farklı bir oyun. Arkadaşlarınız ya da tanımadığınız kişiler ile oynadığınız oyunda, arkadaşlarınıza olan güveninizi sorgulamanıza neden oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: