Prime Gaming Mart Ayı Oyunları Belli Oldu!

Amazon markasının oyunculara yönelik abonelik sistemi Prime Gaming, her ay ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Amazon tarafının Mart ayı boyunca vereceği ücretsiz oyunlar da belli oldu. Buna göre bu ay Blasphemous, Boomerang Fu, Tengami, Bomber Crew ve Sky Drift oyunlarına ücretsiz sahip olabileceksiniz.

Prime Gaming

Dünyanın en büyük E-ticaret devlerinden olan ve yatırımları ile bir çok sektörde varlığını sürdüren Amazon, oyunculara yönelik bir çok hizmeti yönetiyor. Bu hizmetlerden biri ve en önemlilerinden biri Twitch platformu, bir diğer ise Prime Gaming hizmeti. Geçtiğimiz senelerde hizmete açılan ve oyun severler için güzel avantajlar sunan sistem, her ay belli sayıda oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Amazon Prime Gaming, bu ay da ücretsiz oyunlara erişim sağlayabilecekler. Yayınlanan oyunlar çok popüler olmasa da değişiklik arayanlar için güzel olabilirler.

Blasphemous, Hack’n Slash Türünde Aksiyon Dolu Macera!

Hack’n Slash türünde olan ve aksiyonun dibine doğru ilerlemek istiyorsanız bu oyun tam size göre. Cystodia’nın lanet dolu dünyasına adım atacağınız oyunda, sonsuz laneti kaldırma görevini siz taşıyorsunuz. Bu uğurda bir çok mücadele ve zorlukla karşılaşıyor ve bunların hepsini aşmaya çalışıyorsunuz. Oyunun normal fiyatının 60 TL olduğunu da söylemek isteriz.

Boomerang Fu

Çok oyunculu ve eğlence dolu bir oyun olan Boomerang Fu, meyveleri yönettiğiniz bir oyun. Çok oyunculu bir yapıda olan oyunda rakiplerinizi keserek, kızartarak ya da başka şekillerde öldürmeye çalışıyorsunuz. Oyun diğer platformlarda 25 TL civarın da bir fiyat etiketine sahip.

Tengami

Japon kültürünü barındıran ve o atmosferi yaşatmayı hedefleyen bir oyun, Tengami. Bir kitap içerisinde maceralara girdiğimiz oyunda. Yapboz ve sırları çözmek için çeşitli yöntemler kullanmanız gerekecek. Normalde 13.50 TL olan oyun Amazon Prime Gaming ile ücretsiz bir şekilde oyunculara verilecek.

Bomber Crew – Deluxe Edition

Bomber Crew, Strateji ve simülasyon türünde ki bir oyun. Kazanmak ve kaybetmenin arasında ince bir çizgi olan ve bunu çok iyi hissettiğiniz oyunda, doğru ekip seçimi çok önemli. Oyunda, doğru ekibi avantajları ve dezavantajları ile seçerek bombacınızı her zaman en iyi durumda tutmak en önemli etmen. Doğru taktik yapmanız oyunu kazanmanız da ki en büyük yardımcı olacak. Oyunu satın almak isterseniz ise 40 TL’yi gözden çıkartmanız gerekiyor.

Sky Drift

Sky Drift, son derece eğlenceli ve sadece yarış oyunu olmayan bir oyun. Uçaklar ile yarış yaptığınız ve rakiplerinizi geçmeye çalıştığınız oyunda bir çok yeteneğinizi konuşturmanız gerekiyor. 18 TL olan bu oyun da Amazon Prime Gaming ile ücretsiz bir şekilde sizlere sunuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: