PUBG: New State, Mobile Cihazlara PC Kalitesi Getirecek!

PUBG merakla beklenen yeni versiyonu New State, mobil platforma çıkış tarihi belli oldu. PUBG: New State, mobil oyuncuların merakla beklediği yapımlardan bir tanesi.

PUBG New StateAndroid ve iOS oyuncularının popüler oyun tercihi PUBG, yeni versiyonuyla oyuncuları heyecanlandırıyor. Standart oyunla aynı evrende geçen yapımda 2051 yılına gidiyoruz. Krafton ve PUBG Studios tarafından yapılan açıklamalara göre oyun, “Bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan biri” olacak.

PUBG New State, Küresel Aydınlatmayla Geliyor!

PUBG New StateNew State, küresel aydınlatma, otomatik örnekleme ve otomatik pozlama gibi özelliklerden yararlanarak mobil deneyimini arttırıyor. Oyunda yer alan gelişmiş grafikler, PC sürümüyle rekabet etmeye çalışıyor. Oyunda, teknoloji imkanlarından yararlanıyor ve silah sesi sistemi de bu yeni grafik geliştirmeler sayesinde yeniden tasarlandı.

Oyunun dengeleme kısmı başarılı bir şekilde yapılmış, bu sayede eski cihazlarda da oynanabilir olacak. Krafton tarafından açıklanana göre sistem gereksinimleri, en az bir iPhone 6s telefonunda bulunan iOS 13 ve en az 2 GB Ram’e sahip olması gerekiyor. Oyunun, herhangi bir Android 6 ve üzeri cihaza destek verdiği açıklandı.

Lansman sırasında oyunun yeni arenası olan Troi ve güncellenen Erangel dahil olmak üzere dört yeni harita gelecek. Diğer tüm PUBG oyunlarında olduğu gibi, New State oyunu da, her sezona özgü bir konsept ile düzenli olarak güncellenecek.

Krafton, hile konusunda geliştirmelere imza atıyor. Buna göre, güvenli ve adil bir oyun ortamını teşvik etmek için yetkisiz programların, emülatörlerin, klavyelerin ve farelerin kullanımını yasaklayacak. Bu yüzden oyunda hileyi önlemek ve oyunun kodunu korumak için hackleri aktif olarak tespit edeceğini kısıtlayacaklarını belirtti.

1 yorum
  1. […] PUBG: New State, Mobile Cihazlara PC Kalitesi Getirecek! […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: