Rainbow Six Extraction ve Riders Republic Ertelendi!

Ubisoft tarafından gelen açıklamaya göre Rainbow Six Extraction ve Riders Republic oyunlarının çıkış tarihleri ertelendi. Söz konusu marka bu açıklamasını, yeni yayınladığı bir blog yazısında açıkladı.

Rainbow Six Extraction ve Riders Republic

Ubisoft, Fransız oyun geliştiricileri arasında en bilinenlerden biri. Söz konusu firma bir çok farklı oyunla, oyuncuların dikkatini çekiyor. Oyuncular, Ubisoft imzalı Rainbow Six Extraction ve Riders Republic oyunlarını bekliyordu. Fakat bunlar hakkında kötü haberlerimiz var. Normal şartlarda 16 Eylül tarihinde oyuncular ile buluşacağı müjdesi verilen oyunlar, yeni yayınlanan bir blog yazısı ile ertelendi.

Riders Republic ve Rainbow Six Extraction E3 Etkinliğinde Gösterilmişti!

Rainbow Six Extraction ve Riders Republic

İnternet sitesinde yayınlanan blog yazıları ile birlikte yapılan duyuruda, oyunların çıkış tarihlerinin neden ertelendiğine yönelik çok fazla detay verilmiyor. Rainbow Six serisinin yeni oyunu için “oyunu hak ettiği şekilde piyasaya sunmak adına” yapıldığı söylendi. Bu durumun aynısı diğer bir ertelenen oyun olan Riders Republic oyunu için söylendi.

Oyunların her ikisinin de Eylül ayında karşımıza çıkması bekleniyordu. Bu durumun değişmesi oyuncular için oldukça üzücü bir durum olacaktır. Bundan hiç şüphemiz yok çünkü her iki oyunun da videosu yayınlandı. Bu videolar bir çok oyuncuyu heyecanlandırmış ve oyunları sabırsızlıkla beklemeye başlamışlardı. Yayınlanan bu yazı ile bu oyunların çıkış tarihleri değiştirildi. Riders Republic oyunu için çıkış tarihi 2 Eylül’den 28 Ekim tarihine ertelendi. Rainbow Six Extraction ise 16 Eylül tarihinden, Ocak 2022 tarihine ertelendi.

Her iki oyunda Ubisoft’un E3 programı dahilinde tanıtılan oyunları arasındaydı. Rainbow Six Siege oyununda ki karakterlerin yer aldığı Extraction için bir çok sızıntı ortaya çıkmış ve oyunun nasıl olacağı anlaşılmıştı. FPS oynamaktan keyif alan ve arkadaşlarıyla bir maceraya atılmak isteyenler için harika olan bu oyunda, 3 kişilik bir takımla mücadele ediyorsunuz.

Çıkış tarihleri ertelenen her iki oyunda geniş cihaz desteğine sahipler. Oyunlar, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PC, Stadia gibi platformlarda çıkış yapacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: